Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek hamisak a közvélem...

Szerintetek hamisak a közvélemény kutatási adatok vagy tényleg akar még 4 év gyötrelmet a nép orbántól?

Figyelt kérdés
2013. nov. 2. 08:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem lesznek hamisak. Legalábbis annyira nem hogy ne jöjjön még négy Orbán.
2013. nov. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
59%

Mi az alternatíva?


Én ugyanis nem tudom jövőtavasszal kire szavazhatnék. Arra a Jobbikra, illetve baloldali összefogásra, mely azt mondja, hogy nettó 160 ezres nem zsebbe kapott fizetéssel gazdag vagyok, így el kell venni tőlem még többet, többkulcsos adórendszerrel, miközben afelett szemet húnyunk, hogy mások 4 órás minimálbérre vannak bejelentve és 200 ezerre egészítik ki a fizetésüket?


[link]

2013. nov. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
62%

A közvélemény kutatási adatok mindig attól függnek, hogy ki rendelte, ki fizetett érte!

Nem is értem, miért ölnek bele annyi lóvét?

2013. nov. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
Senki nem akar még 4 évet, de a sok rossz közül kénytelenek a legkisebb rosszat választani.
2013. nov. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
27%
Én annak örülnék, ha az összes párt elhúzna innen a fenébe! Egyébként nem tudom mekkora gyötrelem ért személy szerint kérdező, de nagyon kíváncsi lennék rá!
2013. nov. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
55%

Hogy nem zsebbe kapod a pénzed te bajod, minden terméken van 27% adó, plusz a benzinen 27% plusz jövedéki adó.

A fizetésed 27% kapásból elveszi az állam, miért adjak neki többet?

Ha nem zsebbe kapod effektív marad 20-30%. A készpénzfelvételi díjak, adók, meg stb után.

Van értelem? Nincs.

2013. nov. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Na igen, itt vannak a ferdítések. Nem minden terméken van 27% ÁFA, a jövedéki adók mértéke is változatos. Egyébként ha zsebbe kapod a fizetésed, akkor is 27% lesz az ÁFA. A levonások után valóban elmegy a jövedelmem egy jelentős része ezt aláírom. Fel szeretném hívni a figyelmet, hogy a fogyasztás megadóztatására azért volt szükség, mert sokan feketén dolgoznak, a fizetésükből semmilyen adót nem fizetnek, csak élnek mint Marci Hevesen és utánuk is a többi adózónak kell megfizetnie az ő adóját. Ezért is találták ki, hogy nem a jövedelmet terheljék ezek az adók, hanem a fogyasztást. Mivel az is fogyaszt, aki nem adózik. Ha van pénzed autóra, benzinre, fizess szépen adót utána. Ha minden nap kocsikázol, de hivatalosan nincs is jövedelmed, akkor szépen jövedéki adóban fogod megfizetni. Nekem ezzel így nincs is bajom. Az egyszerű állampolgár mindig a pénznél szakad le, pedig annál jóval nagyobb hibái vannak ennek a Kormánynak.
2013. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Joe Makepeace ***** válasza:
63%
Nem ekkora barom a magyar bármennire szeretné Viktorka...
2013. nov. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
5-ös. Akiben van egy kis jóérzés,nem csak magából indul ki,hanem mások keservét is észreveszi.Nem rólam van szó,hanem egy országról. Üdv
2013. nov. 3. 06:37
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
AZ 5-ös válaszoló vagyok. Nagyon szép OFF-olás volt részedről. Nem tudom miért lettem 0%-os. Azért mert azt írtam, hogy húzzon az összes párt a jó büdös piiicsába? Vagy mert, mert megkérdeztem, hogy milyen gyötrelem ért. Ez esetben egy országról beszéltél, tehát kíváncsivá tettél, hogy mikre gondolsz. Nem védem a Kormányt, hanem szimplán érdekelt, hogy mire gondolsz. Esetleg ezek után remélhetem, hogy csak úgy felsorolsz néhány dolgot?
2013. nov. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!