Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most őszintén: szerintetek...

Csxeba kérdése:

Most őszintén: szerintetek van jelenleg magyar kormányképes párt?

Figyelt kérdés

Olyan a magyar politika, mint a veszekedő kutyák társasága, és a legrosszabb, hogy az ország népe is veszekszik miattuk. A fele orbánozik, a fele gyurcsányozik és gondoljatok bele: azon veszekszünk, hogy ki szívja legközelebb a vérünket. Ezeknek egyiknek se az a célja, hogy az országért tegyen valamit, mindenki csak a saját és a barátai/családtagjai zsebét akarja tömni.

Miért nincs olyan opció a szavazócédulán, hogy "Egyik sem?"


Tudtok valamilyen alternatívát?


2013. nov. 4. 09:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nincs.

Az "egyik sem" opcio az az, hogy nem mesz el szavazni. Gondolom feltunt, hogy evrol evre, egyre tobben elnek ezzel a lehetoseggel.

2013. nov. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
@első: nem ugyanaz, mert az azt jelenti, hogy "nem érdekel, ki lesz". Ez nem igaz. EGYIKET SEM AKAROM.
2013. nov. 4. 09:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem azt jelenti, hogy nem erdekel, mert nyilvan mindenkit erdekel, hisz ettol fugg a jovoje. A "nem megyek el", szamomra azt jelenti, hogy "egyik jelolt sem jo nekem", "nincs olyan jelolt akire szavazni tudnek".
2013. nov. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
persze a te döntésed, hogy elmész-e szavazni, de nem csak Fidesz meg szocik léteznek a választólapon :)
2013. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, amelyik igazán kormányképes.


"EGYIKET SEM AKAROM."


Ettől függetlenül VALAMELYIKET meg fogják, meg fogjuk választani. Sajnos továbbra sem abból áll a választék, hogy a (neked) legjobbat válaszd ki, hanem továbbra is csak annyi a lehetőség, hogy a (neked) legkevésbé rosszat válaszd. Ez van, ezt kell szeretni. Aki érzi magában az erőt, az csinálja meg a reális "legjobbat". Az ebben a rovatban elhangzó "szerinted ez a párt" kezdetű álmodozók közt eddig egy sem írt teljesen reális és megvalósítható dolgokat. Nem olyan könnyű, mint azt elképzelitek.

2013. nov. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én se látom egyiket se életképesnek, de ha nem megyek szavazni a Fideszt támogatom, mert az ő szavaző elmennek. Szóval elmegyek, hogy kire szavazok passz, de nem a Fideszre.
2013. nov. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én már csak a Jobbikban bízom. Minden problémára van jó megoldásuk, nem csak felszínes szarakodás. Szakmailag is jó gazdaságpolitikájuk van.
2013. nov. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem szavaznék a Jobbikra, nem azért, mert nem tetszik a politikájuk, hanem mert szerintem nem lennének képes menedzselni az országot... Valahogy túl fiatalnak tűnnek meg forrófejűnek, ráadásul abban sem vagyok biztos, hogy egy ilyen erő-politikával jól járnánk itt európában. Csak gondoljatok az osztrák szélsőjobbos Jörg Haiderre, simán "balesetet szenvedett", amikor megszavazták a pártját. + nézzétek meg Orbánt, ő is próbál erővel fellépni a nemzetközi vérszívás ellen és mit művelnek az országgal miatta az EU parlamentben...
2013. nov. 5. 08:38
 9/12 anonim ***** válasza:

Van kint ismerösöm Brüsszelben, aki az EP-ben dolgozik. Orbán csak itthon adja a nagy legényt. 1 hónapja azért ment ki lázzáral, hogy nyalizzanak az EU-nak, mert megbüntették Magyarországot, a komoly visszaéléseket miatt a pályázatok terén, legfőképp az elmúlt 3 év miatt. Így a 25% bünti helyett csak 10% lett.

A következő 7 évre mi kaptok volna a legnagyobb támogatást 8300 milliárdot, helyette kapunk 7200 milliárdot. Szóval bravó érte. Fidsz ezt is megcsinálta.

Persze ezt nem mutogatja a híradó, mert az nagyon ciki lenne. Nem sok helyen láttam lehozva vezető hírként. Akkor lehet a sok Fideszes felébredne.

2013. nov. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
@utolsó: a feltett kérdésre is válaszolsz? Csak mert érdekelne róla a véleményed.
2013. nov. 5. 12:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!