Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Rezesovát tényleg meg akarja...

Rezesovát tényleg meg akarja lincseltetni a Jobbik?

Figyelt kérdés
Több -köztudottan Jobbik-szavazó- ismerős is poénkodott ezzel a közelmúltban.

2013. dec. 9. 17:01
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
67%
A jobbikos elmebetegek kit nem akarnak meglincselni?
2013. dec. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
Nem hinném. Évike nem követett el semmit, csak a média ferdített.
2013. dec. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:

"A jobbikos elmebetegek kit nem akarnak meglincselni?"


Hát Gyermekem én például megrögzött jobbikos vagyok, de Évát eszembe sem jutna hibáztatni bármiért is.

2013. dec. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:

"Te tudod, kérdező. Ha az én hozzátartozómat ölné meg valaki, nem bíznám a bíróságra.... megölném saját kezűleg az illetőt, pedig még jobbikos sem vagyok."


Na itt vannak lincselő hajlamúak, akik viszont nem jobbikosok.

2013. dec. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
40%

"Vajon ha egy magyar okozna hasonló körülmények között balesetet Felvidéken, mennyit kapna?"


Valószínűleg semennyit. Maximum felfüggesztettet. Jelzem azzal sem értenék egyet, mivel nem volt hibás. A baleseteket nem büntetném annak alapján, hogy hamár meghalt valaki akkor valakit le kell csukni, ha hibás ha nem.

2013. dec. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
40%

" Kérdező, próbáld ki, milyen érzés, ha valaki ittasan, drogosan megöli egy szeretteted."


Éva egyrészt nem volt drogod, másrészt nem volt ittasabb mint bármelyikünk, a baleset időpontjában 0,5-0.8 volt benne és még a szakértői vélemény is kimondta, hogy a baleset akkor sem lett volna elkerülhető, ha ez nincs benne.

Lehet, hogy te még soha életedben nem vezettél, de aki igen, az tudja hogy vannak helyzetek mikor nem tudsz mit csinálni. Úgyis bele fogsz ütközni.

2013. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
48%
Én is meg (bi)lincseltetném egy 20-30 évre Kalocsára.
2013. dec. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
40%

"Egyébként tévedsz is. Első fokon a vád bizonyította bűnösségét. Ha ez nem sikerült volna, akkor ártatlannak ("nem bűnösnek") nyilvánítva szélnek eresztik.

Elég ostoba vagy, haver."


Soha ne hazudjál kedves haverkám. Halálesetnél már senkit sem eresztenek szélnek, ha hibás ha nem, lecsukják. Épp ezen lenne jó változtatni. Majd ha neked ugrik vagy hajt eléd egy paraszt, és akarnak ártatlanul lecsukni több évre, akkor fog ríjni igazán a szád, csak akkor már késő lesz.

2013. dec. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
40%

"Én is meg (bi)lincseltetném egy 20-30 évre Kalocsára."


Én meg felkötnélek mint a szart. De végül is minek akkor jogalkotás, ha mind magunk ítélkezünk?

2013. dec. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:

"3-as, megkenték a bíróságot vagy a magyar jogrend a szar? "


Szarnak elég szar, ha valakit ártatlanul is el lehet ítélni. Kezdünk visszatérni a sztálini, hitleri időkhöz.

2013. dec. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!