Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elégedetlen vagy a jelenlegi...

Elégedetlen vagy a jelenlegi kormánnyal. Egyik párt sem szimpi, egyiknek sem hiszel. Kilátástalannak látod Mo. Helyzetét. Akkor is elmész szavazni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sőt, azért megyek el szavazni. Nehogy már néhány mohó politikus döntse el, mi jó nekem.
2013. dec. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%

Nem megyek el szavazni, mert a jövő évben kiköltözök Angliába. Van ott egy üzletvezető ismerősöm aki munkát ajánlott, hülye lennék nem elfogadni :D


De ha maradnék se mennék el szavazni, az a párt, amelyiknek adnék esélyt, úgyse jut be, akkor meg minek? Most lehet szídni, hogy "azért nem jut be, mert úgy gondolják az emberek, mint én", de ezeknek az embereknek üzenem, hogy hülyék, és a GYK-n meg a netes portálokon (pl kuruc) kívűl tájékozódni.


Meglepődnének , mennyi ember fideszes, többnyire azért, mert elveszítené az állását vagy a megélhetését, ha nem lenne az. Olyan ismerősöm is van, aki azért nyíltan fideszes akar lenni, hogy hátha felfigyelnek rá és ő is kap egy trafikot vagy hasonlót :)


Szép kis ország ez. Én pedig egy mocskos hazaáruló vagyok, de legalább nem hülye. Előrébb tartom az evolúciós feladatomat : "Alkalmazkodj vagy pusztulj ki."

2013. dec. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én Bécsbe megyek ki, attól eltekintve elmegyek szavazni. Persze nem a fideszre fogok.
2013. dec. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%-ban tetszik a #2 válasz az itt véleményezőknek. Ez annyit tesz, hogy itt 100%-ban akarják, hogy ez az ország megszűnjön. Hiszen abban a válaszban az is benne van, hogy hülye, aki nem így gondolja. Én a válaszoló távozásával teljes mértékben egyetértek. Ideje van a színvonal emelkedésének - különben tényleg fölösleges létezni.
2013. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Épp ez az, hogy nem megyek.


Aki ennek ellenére is elmegy szavazni, annak kb. ilyen jó érvei vannak a szavazás mellett:


http://www.youtube.com/watch?v=P9imOnQr7Ho

2013. dec. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Mire végignéztem, addigra megfájdult a fejem, és 30 ponttal esett az IQ-m. :)

Szerinted minden szavazó ilyen?

2013. dec. 11. 16:01
 7/12 anonim ***** válasza:
Elmegyek és a legkisebb rosszat választom.
2013. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Természetesen. Nem az MSZP-koalícióra, és nem is a jobbikra.
2013. dec. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

"De ha maradnék se mennék el szavazni, az a párt, amelyiknek adnék esélyt, úgyse jut be, akkor meg minek? Most lehet szídni, hogy "azért nem jut be, mert úgy gondolják az emberek, mint én", de ezeknek az embereknek üzenem, hogy hülyék, és a GYK-n meg a netes portálokon (pl kuruc) kívűl tájékozódni. "


Téged meg, ha egyáltalán igazat írtál, és valami őrült a komoly nyelvtani hiányosságaiddal -el sem tudom képzelni, milyen hitvány lehetsz angolból- felvett külföldön dolgozni, könyörögve kérlek, hagyd el az országunkat, és írd ki magad a magyarok génállományából, mert az okoskodó fajtád nem hiányzik ide egyáltalán. Jó életet neked Tottenham-ban.

2013. dec. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

"Én pedig egy mocskos hazaáruló vagyok, de legalább nem hülye." Ja, és ez meg fordítva igaz. Hazaáruló nem vagy, hiszen Magyaro. nem háborúskodik senkivel, ellenben hülye, az mindenképpen.

A legnevetségesebb, hogy az általad kedvelt (vagy nem, a logikailag helytelen mondatszerkezeteid nem árulták el igazán) kurucinfót idézgeted, hiszen ők hazaárulóznak, amellett, hogy természetesen ők sincsenek tisztában a fogalom jelentésével.

2013. dec. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!