Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mesterházy az "egységes...

Mesterházy az "egységes baloldal" miniszterelnök-jelöltje? Mit szóltok hozzá? Én a korcs kutyámat, ha volna, azt se bíznám rá!

Figyelt kérdés
Persze, ő aztán igazán jó miniszterelnök lenne a pénzhatalmi világelit számára, hogy elősegítse hazánk totális gazdasági tönkretételét, majd nemzeti javaink eltulajdonítását.

2014. jan. 8. 17:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
76%

Mesterházy leginkább Medgyessy Péterre hasonlít.Épp olyan gyenge jellem, gyenge személyiség.


Gyurcsány megfogja puccsolni.

2014. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%

Köszönjük, Emese, ez igen hasznos beböfögés volt.


Nem baj, ti úgyis tudjátok, hogy 2018-ban már jön a radikális 2/3, ugyebár :)

2014. jan. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Még mindig jobb az Orbán-Vona fogat :D
2014. jan. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
34%
Mesterházy az egyetlen ismertebb Mszp-s politikus akire igazán sok rosszat talán nem tudnék mondani.És talán alapjába véve szerintem nem rossz ember. Mondom ezt fidesz szavazóként. De ahogy az előttem szóló is hasonlóan mondta a politikához nagyon gyenge formátum. Sajnálom mert az egész baloldalon őt találom a legtiszteségesebbnek. És hogy válaszoljak is én se bíznák benne mert őt is csak a Lendvai meg Kovács féle kommunisták irányítanák.
2014. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is olyan sejtésem van, hogy az udvari bolond újra puccsolni fog.
2014. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
6%
Tök mindegy, ki lesz a miniszterelnök, mert úgyis azt fogja csinálni, amit írsz. Kivéve, ha a Jobbik nyer, de ilyen magyarellenes média mellett erre nincs sok esély.
2014. jan. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
41%

A többire se, Mesterházy ilyen szempontból nem lóg ki a sorból.


Egy figura, akiről ha mást nem is, annyit el lehet róla mondani, hogy kínos múltja és jelene nincsen, csak annyi a bűne, hogy egy elvtelen és hatalomra áhítozó csoport reklámarca.

2014. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Teljesen alkalmatlan... nullajuli... Ha eddig valaki jónak is találta, október 23 bebizonyította, hogy teljesen alkalmatlan egy ilyen posztra. Egy ennyire primitív helyzetet nem tudott kezelni, hát akkor hogy akar ő egy országot vezetni?

Már elnézést, de nem szükséges semmiféle világelit ahhoz hogy eltulajdonítódjanak a nemzeti javak és totálisan tönkremenjünk gazdaságilag... ne akard már másra testálni ezt a feladatot... csinálja csak meg Orbán... hát nézd már...

2014. jan. 9. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
Aki egy ország vezetésére alkalmatlan, az orbán!
2014. jan. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kíváncsi lennék az érvelésedre, hogy miért alkalmatlan egy ország vezetésére Orbán (és nem orbán!). Lennél szíves leírni?
2014. jan. 10. 08:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!