Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Most hogy így összeállt a...

Most hogy így összeállt a Baloldal (Mesterházy, Bajnai, Gyurcsány, Fodor) mennyi esély van rá, hogy legyőzzék a rezsimet a választásokon?

Figyelt kérdés
2014. jan. 25. 13:52
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
43%
Nem sok, de ha a Fidesz 2/3-át sikerül megdönteni, az számomra már megérdemel egy pezsgőbontást április 6-án.
2014. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
29%
A bolondok szoktak kitalált erők ellen küzdeni ..
2014. jan. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
28%
Remélem semennyi. Ha elmegyek szavazni, csak azért fogom megtenni, hogy ezek még véletlenül se alakíthassanak kormányt.
2014. jan. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
8%
Ha visszajönnek a régiek,akkor a te pezsgőbontásod felér egy megátkozással.
2014. jan. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 A kérdező kommentje:
Szánalmas, hogy ennyi buta ember van, aki a Fideszre fog szavazni...
2014. jan. 25. 14:12
 6/65 anonim ***** válasza:
51%

Nem túl sok, hiszen akárhonnan nézzük, mégiscsak arról a baloldalról van szó, akik eléggé lejáratták már magukat.

Inkább az lehet reális cél, hogy a Fidesz elveszítse a kétharmadát. Bár túl sokat ezzel se nyerünk, mert így bebetonozzuk a mostani állapotokat (amíg a Fidesz egyharmadnál nagyobb arányban képviselteti magát a Parlamentben, addig esélytelen, hogy újra módosítani lehessen a kétharmados intézkedéseket).

Számomra az ideális forgatókönyv az lenne, ha tökmindegy, melyik párt nyer, mindenképp 50% alatt marad. Ez ugye 3 parlamenti párt esetén már lehetséges.

2014. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
24%
Semennyi
2014. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
24%

Én megtudom indokolni, hogy miért káros a baloldal, volt rá elég idejük, hogy bizonyítsák tudásukat.

Az a cég, amelyik csődbe megy az nem fogja újra meghívni a régi vezéreket ...

2014. jan. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam volna, hogy Orbán külön azért fizet embereket, hogy a gyakorikerdeseken a kormányváltásról szóló kérdések alatt mocskolódjanak! :D

De innen üzenném, hogy én a Baloldalra fogok szavazni! És még nagyon sokan rajtam kívül! Orbánék meg eltakarodnak! :)

2014. jan. 25. 14:36
 10/65 A kérdező kommentje:
60 éve nem voltak ilyen rosszak az ország mutatói, mint az elmúlt 4 év idejében! Na akkor hogy is van ez? :)
2014. jan. 25. 14:37
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!