Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jövő évtől már nem jogosult...

Jövő évtől már nem jogosult senki a rokkantnyugdíj?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 21:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki mire lesz jogosult, és azt a valamit hogyan fogják hivni, de szerinted mi fog történni a rokkantakkal, eltűnnek maguktól, azért mert valaki úgy gondolja "odafönt", hogy nincs rá pénz?

Rá következő évben meg majd a nyugdijasok fognak eltűnni, mert azokra nincs, és igy sorban, addig amig nem marad más, csak az aktiv keresők?

Felháboritó az is, amit a kormány művel, de hogy egyesek még erre is tudjanak tenni egy lapáttal...!

2009. dec. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

kérdezőnek:

honnan veszed ezt a baromságot?

elsőnek:

mért kell a legbénább ökörséget is elsőre benyelni?

ha valaki beírná, hogy holnaptól nem fog felkelni a nap, akkor a reakciód az lenne, hogy "errőlisarohadtkormány tehet"?

2009. dec. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm 24 évesen lett rokant nyugdíjas agydaganat miatt. Kap 48000 Ft-ot élete végéig. Legyünk kis belátással.
2009. dec. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én is rokkantnyugdíjas vagyok 80%-os és azért kérdeztem mert olvastam a neten hogy a bajnai csomagban benne van és mivel abból a pénzból élek....
2009. dec. 4. 22:50
 5/6 A kérdező kommentje:
Jah és én meg 20 évesen lettem 100%-os most meg 80%-os egészségkárosodott.Miért ne lennék belátással csupán azért megkérdeztem hogy éhenpusztulok vagy nem?
2009. dec. 4. 22:58
 6/6 anonim ***** válasza:
66%

aha, olvastad a neten... melyik oldalon? (kurucinfo, jobbik, és a többi blikk színvonalú bulvárlap nem játszik)

mielőtt elhiszel egy ostobaságot, talán utána kellene nézni a bajnai csomag tartalmának...

2009. dec. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!