Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogy sikerült elérni Matolcsyé...

Hogy sikerült elérni Matolcsyéknak ezt a csodálatos eredményt, hogy mára már 310 ft egy euró? (F/3 és fél)

Figyelt kérdés
2014. jan. 29. 18:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Megszólaltak.
2014. jan. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
6%
az alacsony alapkamat, plusz matesz mai megfikkanása hogy tovább csökkentik meg elmútnyócév.
2014. jan. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Paks, ujabb rezsicsokkentes... 315 koruli arfolyam nem alom... es vannak tervezetek 340rol is...

De majd akkor lesz igazan izgi mikor le all a penznyomda amerikaban akkor lesz majd nagy bukta....

2014. jan. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
A gülü szemű megmondta!!! Ö meghatározó személy a világ gazdaságpolitikájában!!! Valóban csak a mi kárunkra
2014. jan. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Ugye az teljesen hihetetlen és elképzelhetetlen, hogy a Soros féle spekulánsok rángatták meg egy kicsit a forintot ?

Miért is tennék ? Talán a közelgő választások miatt a baloldalnak próbál Soros úr segíteni egy kis hangulat keltéssel. Köztudottan a bankárok is szeretik ezt a kormányt. Nekik is jelentős érdekük fűződik ahhoz, hogy a következő kormány eltörölje a különadókat.

Persze ez csak összeesküvés elmélet. Legyen mindenért Matolcsi a hibás. A jegybanki alapkamatot is 20%-ra kellett volna emelni ahelyett hogy csökkentik. Mert az a jó a magyarnak.

2014. jan. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Ha soros az összes vagyonát ráköltené akkor sem tudná a forintot megingatni. Ennyire te sem lehetsz hülye.


"A jegybanki alapkamatot is 20%-ra kellett volna emelni ahelyett hogy csökkentik. Mert az a jó a magyarnak."


Nekem pl jó lenne ha végre a bankbetéteim után kapnák is valamit mert jelen állás szerint a sok különadó többet elvisz mint amit kamatot kapok rá.

2014. jan. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves hülyéző tanult barátom. A soros féle spekulánsok kifejezéssel nem csak Gyuri bácsira akartam utalni mert akkor azt írtam volna, Soros ( nagy kezdőbetűvel). Én a soros szót jelzőnek használtam, azokra a hozzá hasonló spekulánsokra is utalva akik banki kapcsolataik révén együtt már képesek lehetnek egy kicsit meghintáztatni a forintot és ezzel nem kevés pénzt keresni.
2014. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit sem gyanús, hogy a fideszesek ilyenkor devizával csencselnek ugye???! Mint annak idején Matolcsy, Kósa úr dolgainál is!!!

Azért száll el a forint mert ilyen az ország vezetése és alkalmatlan a MNB!!

2014. jan. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

"Nekik is jelentős érdekük fűződik ahhoz, hogy a következő kormány eltörölje a különadókat."

A különadókat velünk fizettetik meg, nem tűnt még fel?

2014. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 saveme ***** válasza:
Én nem vagyok szaki, de azt olvasgattam a témában, hogy ez nem magyar jelenség, hanem egy nem is kicsi országcsoport lett egyszerre túl rizikós, és ezért elfele adták őket. Ja és az Usa pénzügyi enyhítés visszafogása okozta az egészet közvetetten (meg, az, hogy qrvára el vagyunk adósodva uzsora jelleggel minden előző kormány bűneként. Matolcsy eddig nagyon jól tette, hogy levitt a a kamatot, de most már megállhatna sztem.
2014. febr. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!