Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudnátok olyan oldalakat...

Tudnátok olyan oldalakat linkelni, ahol a 2014-es választásokon induló pártokról, illetve a programjukról olvashatnék? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Most töltöttem be a 18. életévemet. Idáig nem igazán érdekelt a politika, de ha már szavazásra jogosult lettem, nem szeretnék csak úgy az egyikre szavazni, kicsit tudatosítani akarom magamban, hogy én tulajdonképpen, melyiket i támogatnám. Köszönöm!

2014. jan. 29. 19:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Te vagy itt az első művelt ember, aki nem ügynök módjára a saját szemetét tukmálja egy kérdésben.

Gratulálok. Azt kell mondjam, nem ismerek olyan oldalt, ahol ilyeneket olvasgathatnál. Egyedül talán a MKKP őszinte ilyen téren, de ők nem indulnak :)

2014. jan. 29. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kapuciner ***** válasza:

Erre sanos nincs lehetőséged !

A szavazócédulán pártok neveit fogod megkapni, természetesen egy általad nem ismert ember képviseletében, így ez a rendszer nem válsztás, hanem jóváhagyás. Vagyis a véleményedet nem tudod megfogalmazni, hanem a hallott - ill. a politikai hírek, műsorok és reklámok által sugallt - információk alapján a lehetséges legjobb ROSSZAT fogod választani. Most írhatnám az előző hozzászóló megjegyzésre, hogy azért Ő is igyekszik mások véleményét formálni, de hát istenem, ebből áll az élet. Vannak akik hitért, vagy eszméért az életüket is áldozzák...

Én a HMP-hikszosz.hu híve vagyok.

(A párt célja, hogy ne politikusok irányítsák a közéletet - ezt azonban itt idő és hely híján nem fogom kifejteni..)

2014. jan. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A fideszét ne olvasd el! Orbán megmondta,hogy ne azt nézzük mit mond,hanem,hogy mit tesz! Hát nézegesse ez a hülye ország hogy mit tesz.
2014. jan. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Nagy Irma512 válasza:

Az index oldalán talátam egy cikket amiben ez a honlap volt megadva, talán érdemes lesz megnézni amikor már a pártok a programjaikat nyilvánosságra hozzák, hogy mit is szeretnének csinálni a következő négy évben


[link]

2014. febr. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vorosi válasza:
vorosi.blog.hu ott van képen,mindegyik
2014. febr. 5. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én ajánlom figyelmedbe a VS.hu választásos aloldalát, én is ezt böngészem, szerintem ez a legjobb idáig.

Van ilyen térkép a választókerületekről: [link]

Rajta vannak a jelöltek, ha oda kattint az ember, valamint a határon túli szavazóknak is van ilyen külön: [link] /?cid=1

Na meg friss hírek, minden van, nézz szét itt, nekem bejön: [link]

2014. febr. 25. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 26. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!