Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így, hogy szinte minden...

Így, hogy szinte minden magyar tv-csatorna a fidesz kezében van, és a médiában ilyen szinten manipulálják az embereket, hogy várhatjuk el, hogy az emberek az Összefogásra szavazzanak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 30. 08:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
tekintsd az embereket olyannak, mint magadat, és már meg is van a válasz
2014. jan. 30. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én nem nézek TV-t pont emiatt... És a fidesz sikerpropaganda plakátjain is csak mosolygok, de sajnos van, aki minden elhisz, amit hall/lát
2014. jan. 30. 08:41
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Addig a jó amíg nem arra szavaznak.Bár a Fidesz se jobb egy fokkal se.Ott a Jobbik, az LMP vagy valami kisebb pártok, csak ne a Fidesz meg az "MSZP".
2014. jan. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
31%

Klubrádió,Echo TV..


Nem tudom hol látsz te ilyen fidesz-uralmat.

2014. jan. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%

Engem nem manipulál mégsem fogok rájuk, és azért mert már voltak kormányon ugyanúgy ami nem volt nagy eresztés.


Főleg még a hibbantat is bevették (pedig azt mondták semmi esetre sem fogják) így még úgy sem akarok.

2014. jan. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A magyar televízió is undorítóan fideszes, de már a TV2 is a fidesz kezében van, de a Duna TV is, ugye a Hír tv egyértelmű... sorolhatnám...
2014. jan. 30. 09:19
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
Az átv nem fidexes biztos, nézd azt! :)
2014. jan. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

"Az átv nem fidexes biztos, nézd azt!"


Sajnos Németh Sándor (a hitgyülis ürge, egyben az ATV tulajdonosa) is kezd lefeküdni a kormánynak.

2014. jan. 30. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
9%

Igen lassan már az SzektATV is fideszes lesz meg az Echo is persze... :D

Semmi összefogásról nincsen szó csak összefekvős orgia mindenkivel csak hogy hatalmon legyenek egyes kapzsi emberek.

Nekem nem szimpatikusak olyanok akik Összefogás alatt azt értik hogy szembe mennek a nemlétező elveikkel, ígéreteikkel, választóikkal, és az ördöggel is lepaktálnak csak hogy "Órbán takaroggy!"...


Nem tudom a szektás mit csinál mert nem nézem az agymosó csatornáját de ha tényleg lefekszik a fidesznek, az csak az ő gerincét minősíti, nem lepődnék meg ha mondjuk még 4,8 év fidesz uralom alatt (jaj ne) a maszoposok szépen átvedlenének narancsba.


Egyébként kérdező a fidesznek nem sok médiája van.

Van a NarancshírekTV meg ügye a mindenkori kormányok tv-je az M1,M2, meg a Lánchíd rádió ezek is csak azóta amióta a fidesz megbukott 2002ben részben ezek hiánya miatt. A balos médiába egyébként sokkalta fröcsögősebb és hazugabb mint a jobbos.

Az általad említett emberek amúgy mind amnéziás birkák vagy mi? A nép csak azért adott 2/3ot a fidesznek mert a maszopot elakarta tűntetni, de majd most megint rászavaznak az Bűnpaktumra mert összehordta őket a szél, miután a kegyetlen szégyen szétzavarta őket?


Én már azt a kérdést tenném fel inkább, mikor unják már meg az emberek a fidesz-maszop keringőt, és szavaznak a Jobbikra.

2014. jan. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
42%
2014. jan. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!