Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hol és hogyan tudom megnézni...

Hol és hogyan tudom megnézni az elmúlt években benyújtott pályázatokat?

Figyelt kérdés
Például a Magyar Állam 2005ben elnyert egy EU pályázatot sörsátor építésére az alföldön. Ebben a pályázatban le van írva hogy a sörsátort mire fogják használni, mekkora lesz, milyen sörrel. Benne van hogy erre összesen kapott az állam 25millió eurot és átadta 2009ben a pályázatban szerepeltek szerint. Vagy mondjuk nem, mert sörsátor helyett disznóólat építettek, amire azt mondta az EU, hogy jó döntés, ügyesek vagytok, VAGY eljárás indult a pályázati forrás felhasználása miatt....

2014. jan. 31. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:

palyazat.gov.hu

emet.gov.hu

2014. jan. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azokon az oldalakon nem tudok utána nézni évekkel ezelőtti pályázatnak! Akkor mondjuk egy konkrét példa az M0-ás híd, hogy tudom megnézni annak a pályázatnak a konkrét anyagát? Én inkább egy eu-s portálra gondolok, nem hinném hogy a hazai informatika ezen a szinten állna, eus portálokon 15évvel ezelőtti Magyarországi villanyáramot is meg lehet találni, hazai portálon még a két évvel ezelőttiben sem vagyok biztos..... :(
2014. jan. 31. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
A palyazat.gov.hu honlapján én a teljes M0-st megtaláltam :) KÖZOP program keretében találsz meg ilyeneket a támogatott projekteknél.
2014. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"támogatott projekteknél"

Ez volt a bibi... rosszul kerestem, köszönöm

2014. febr. 1. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!