Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Párt alapítás név logó program?

Kisbarack10 kérdése:

Párt alapítás név logó program?

Figyelt kérdés

Suliban feladat hogy csináljunk politikai pártot

névvel logóval programmal beszédde....

nem tudnátok valami jó párt nevet és logó ötletet mondani? 18L



2014. febr. 12. 21:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha annyira nincs ötleted, hogy itt kérsz segítséget: olyat csináljatok, amilyen oldallal a tanár is egyetért.
2014. febr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
liberalista nacionalista konzervatív kommunista bármilyen lehet csak politikai legyen
2014. febr. 12. 21:04
 3/10 anonim válasza:
53%

Iskolában nem lehet politizálni.


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__3592..


a kérdés vagy kamu, vagy nagyon nagy botrány van készülőben.

2014. febr. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
#3: Fiktív pártról van szó. Amúgy akkor a történelemtanítást is be lehet tiltani, mert az a múlt politikája.....
2014. febr. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem kamu benne van a tantervben azt meg nem én írom és nem is a tanárok ez nem komoly politizálásnak kell venni ez egy játék féleség amiért jegyet kapok na mind 1 az a lényeg hogyha valakinek van jó ötlete akkor kérem segítsen mert nekem nincs távol áll tőlem a téma de nagyon
2014. febr. 12. 22:10
 6/10 A kérdező kommentje:
nekem nincs megmondva hogy milyen ideológiát csináljak ha kommunista pártot csinálok akkor az leszek ha liberálisat akkor azt nem kő kemény politika ne úgy fogjátok fel
2014. febr. 12. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát ha fideszes a tanár, akkor lehetne Fiatal DIÁKraták Szövetsége :D

Program: Tanár fizetés emelés 200%-al, + bérlet, maximális 8 órás munkavégzés, bevezetni a nádpálca intézményét.

Garantált ötösöd lesz.

2014. febr. 13. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem tudom milyen a tanárom itt nem az kell hogy Fidesz MSZP hanem nekem kell egy külön ÚJ párt név tudjátok mit KONZERVATÍV LESZEK logó név?????
2014. febr. 13. 19:44
 9/10 anonim ***** válasza:

SZEM - Szabad Emberek Magyarországa

Logo: Piros körvonalú szem, fehér a "szemfehérje" és zöld pupilla.

Program: Több kulcsos adó, több kulcsos áfa, találd ki, hogy az egyházakkal, multikkal mit kezdenél (kapjanak vagy ne támogatást)

A program mondjuk összetettebb, de ha még nem késő, írj pár személyes véleményt priviben, (nagymagyarság v multikullti meg ilyenek) és összedobunk egy jó kis progit ;)

2014. febr. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
boccs... fekete pupilla, zöld szem :)
2014. febr. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!