Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elkezdődött a kampány. Kire...

Elkezdődött a kampány. Kire szavazol 2014-ben? Melyik a legszimpatikusabb párt?

Figyelt kérdés
És miért őrájuk szavazol? Mi a véleményed a mostani kormánypártról?Elégedett vagy vele? Mennyit tartottak be az ígéreteikből szerinted?

2014. febr. 17. 18:48
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Nem a 13. havi nyugdíj volt,ami miatt mélyszegénység lett,hanem a 27%-os ÁFA miatt,ami miatt kajára alig futja... meg a 28 féle bevezetett új adónem,és sorolhatni lehetne még.
2014. febr. 17. 19:06
 12/20 anonim ***** válasza:

Jobbikra szavazok. Ha tetszik, ha nem, a Fidesz fog újra kormányozni, és szeretném, ha egy erős Jobbik ellenzék is képviseltesse magát az ország házában.


"Mi a véleményed a mostani kormánypártról?Elégedett vagy vele? Mennyit tartottak be az ígéreteikből szerinted?"


Többet vártam tőlük...

2014. febr. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem nincs nagy különbség a Fidesz és az MSZP között, mindkettőnek voltak jó és rossz lépései.

A Jobbik bizonyos nézeteivel nem értek egyet, az LMP-t pedig túlságosan jelentéktelen pártnak tartom.

Az Összefogásra fogok szavazni, mert úgy gondolom, hogy az őt alkotó pártok közelebb állnak a nyugat-európai gondolkodásmódhoz, mint a Fidesz, s utóbbinak szerintem a retorikájával is hatalmas gondok vannak.

18/f

2014. febr. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
53%

Az Összefogásra fogok szavazni jó eséllyel, mert bennük látom a reális esélyt, hogy kormányt váltsanak.


A legszimpatikusabb párt a Bokros pártja (valódi jobboldali párt, nem ilyen Fidesz féle szélsőbal), csak nekik nincs esélyük bejutni, én meg nem akarok elvesztett szavazatot.


Illetve még a kétfarkú kutyapárt is szimpi, remekül kifigurázzák a választás gyengeségeit (pl hogy arra szavaz az ember, aki a legtöbbet ígéri).

2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
A Fidesz szélsőbaloldali? Ez érdekes... Tudod én ,mint meleg szexuális beállítottságú,úgylátom,hogy a fidesz gyűlöl minket,csak burkoltan. Engedi,hogy megtartság a felvonulást,stb,de ha kérdezik őket erről a dolgról,egy röhögésből visszafojtott mosollyal elintézik. Vagy ügyet se vetnek rá,ellenben a baloldal eddig is hajlandó volt tenni bizonyos lépéseket az egyenlőségért.
2014. febr. 17. 19:53
 16/20 anonim ***** válasza:
van-e egyáltalán olyan párt amire érdemes szavazni?
2014. febr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a politikai mérce nem a homoszexuálitás nagyhangú támogatásán múlik...
2014. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Nem,de segíti a választót,hogy közelebb kerüljön egy adott párthoz.
2014. febr. 17. 21:11
 19/20 anonim ***** válasza:
0%
Bármely politikai oldal tetszik ha kirögik a homokokat :D
2014. febr. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és olyan nem létezik , hogy meleg szexuális beállítottság , csak olyan Max. hogy homoszexualis beállítottság . Te egy nagyon rossz homok vagy ha még ezt se tudod.
2014. febr. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!