Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A választás április 6-án...

A választás április 6-án lesz. Mikor hirdetik ki az eredményt?

Figyelt kérdés

2014. febr. 18. 07:11
 1/7 EagleHUN ***** válasza:
89%
Még aznap éjjel, urnazárás után pár órával meg szokott lenni, sőt már amikor még a földolgozottság csak 98%-körül van egyértelművé szokott válni ki nyert. De a hivatalos megerősítés lehet hogy csak másnap lesz.
2014. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Andizsuzsi ***** válasza:
95%
Az idén nem, mert meg kell várni a külföldön szavazók szavazatainak a beérkezését is a hivatalos ereményhirdetés előtt. Az egyéni választókerületek eredményét legkésőbb április 12-én, a választás országos eredményét pedig április 25-én álaapítják meg.
2014. febr. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Előzetes eredmények biztos lesznek hamarabb is. Általában ezek nem szoktak nagyon különbözni a véglegeshez képest.
2014. febr. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Ez komoly, hogy április 25???
2014. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Andizsuzsi ***** válasza:
94%
Legkésőbb április 25. De gondolj bele, aki Bugyberekből a világ végéről levélben szavaz, annak is ide kell érnie, addig nem lehet hivatalosan eredményt hirdetni.
2014. febr. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
Igazad van, csak nem gondoltam erre. Nagyon meglepődtem...
2014. febr. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 EagleHUN ***** válasza:
100%
Igazatok van, valóban meg kell várni a külföldön és levélben szavazók eredményeit is, de az előzetes (itthoni) eredményeken ez már nem nagyon fog változtatni. Így tulajdonképpen ami a szavazás napján este kiderül az már "készpénznek" vehető, a végleges eredmény azért szükséges lesz hogy tudjuk pontosan hány képviselője lesz az egyes pártoknak, mert maximum annyit változtathat a külföldről szavazók szavazata.
2014. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!