Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP miért nem csapta le a...

Az MSZP miért nem csapta le a magas labdát, ha már mindenhol ez a plakát látható? :D Csak egy kis kreativitás kellett volna.

Figyelt kérdés
[link]
2014. márc. 2. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem számít, hogy kicsi vagy sok kell, ha semmi nincs.
2014. márc. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén sztem gáz a Fidesztől is h csak ennyire telt, bár az tény h annyira nincsenek rászorulva, h lejárassák az mszp-t, megteszik az saját maguk...
2014. márc. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem volt rá semmi szükség. Minden értelmes ember azonnal rájött, ki van a bohócjelmez mögött :)
2014. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joe Makepeace ***** válasza:

Vagy csak róla is betenni egy ilyen értelmes pofájú képet


[link]

2014. márc. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Őszintén sztem gáz a Fidesztől is h csak ennyire telt, bár az tény h annyira nincsenek rászorulva, h lejárassák az mszp-t, megteszik az saját maguk..."


Igaza van! Még szomorúbb, hogy szocik is ezt nyomatják. Mindkettő kampánya ugyanarról szól: "Nézze már meg azt a szerencsétlent, hát mit művel ez? Na ennél azért már Én is jobb vagyok..."


A legszomorúbb meg, hogy a magyar választóknak ez kell. Jó program, ésszerű érvelés nem rendelkezik értékkel.

2014. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!