Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szavazna-e az MSZP-re 2010-ben...

Szavazna-e az MSZP-re 2010-ben, illetve szimpatikus-e ez a Mesterházy Attila, akit már a Zuschlag-perből már megismerhettünk?

Figyelt kérdés
2009. dec. 13. 16:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/81 anonim ***** válasza:
56%
Én még nem tudom. :) :(
2009. dec. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/81 anonim ***** válasza:
32%
Az MSZP-re szavazok jövőre is. Bajnai szimpatikusabb, Mesterházy kevésbé. Én a pártra és a politikájukra szavazok, nem a személyre.
2009. dec. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/81 A kérdező kommentje:

16:22: Érveket tudsz felhozni mellettük? Mert szerintem ez a 8 év eszméletlen pocsék volt,én az építkezéseken kívül egy pozitívumot sem tudok mondani a kormányzásukról! Inkább akkor adj esélyt a ténylegesen Szocdemokrata pártnak,az MSZDP-nek. Nem értem,hogy miért kell egy olyan pártot támogatni,ami már 2x is majdnem tönkrettete az országot?

Egyszer Horn Gyuszi bá'-vam,egyszer meg Fletóval! Miééért?

2009. dec. 13. 16:34
 4/81 anonim ***** válasza:
40%

Bajnaira szívesen szavaznék, Mesterházy-t nem ismerem.

Nem hiszem, hogy az MSZP-re adom a voksom, inkább valamelyik kis pártra.

2009. dec. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/81 anonim ***** válasza:
46%

"Mert szerintem ez a 8 év eszméletlen pocsék volt,én az építkezéseken kívül egy pozitívumot sem tudok mondani a kormányzásukról!"


egyrészt ez még mindíg több, mint amit bármelyik másikról el lehet mondani, másrászt pontosan erről szól a dolog.


a helyzet az, hogy 10, az utcán veled szembejövő emberből (gyerekkel, nyugdíjassal) átlagosan 2 olyan van, akinek meg lehetne mutatni, hogy az MSzP iránya neki jó. a többinek nem.

ez így csúnyán hangzik, de mondok még csúnyábbat. azért nekik lehetne megmutatni, mert ők azok, aki a hátukon viszok ezt az országot. ők fizetik az egészségügyet, a szociális juttatásokat, az állami hitelek törlesztését, az oktatást stb. a többiek gyakorlatilag nem.


az egész mai magyar retorikában az az irdatlan szem*tség, hogy azzal érvernek az emberek, hogy "a mi adónkból fizetik". de könyörgöm. allig vagyunk hajlandók adót fizetni! meg lehet nézni a kimutatásokat, hogy mennyin dolgoznak, hogy mennyi közalakalmazott, köztisztviselő van (akiket ügye adókból fizetnek), mennyi minimálbéres. nem olyan bonyorult dolgok ezek.


az átlagos magyar ember b@szik fizetni. ez a helyzet.

minden olyan párt, ami ezzel nem hajlandó foglalkozni, az rossz irányba meg. ez nem az ország érdeke. de aki meg foglalkozni mer vele, azt úgysem választják meg.


ez a mai nagy magyar valóság.

2009. dec. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/81 anonim ***** válasza:
33%
Igen, és szimpatikus. Bár sztem őrá is azt fogja mondani Viktorka (aki egyébként több mint 20 éve van a politikában), hogy őscsökevény, neki még az újszülött is az lenne, ha nem fideszes.
2009. dec. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/81 anonim ***** válasza:
76%

Én biztosan nem szavazok erre a pártra, ami, valljuk be, nagy darabon tesz az átlagemberek fejére. Ezt a párt a milliárdosok pártja, a csalóké, a bűnözöké.

Semmivel sem különb a többi párt sem, FIDESZ, SZDSZ, MDF egyre megy, mind korrupt állat. Mindegyik csak a saját zsebét tömi.

Én majd egy új pártra fogok szavazni, nem ezekre a semmiháziakra.

2009. dec. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/81 anonim ***** válasza:
66%
Nem
2009. dec. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/81 anonim ***** válasza:
32%
17:19 melyik új pártra?
2009. dec. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/81 anonim ***** válasza:
41%
Szavaznék, bár Bajnai szerintem is jobb lenne!
2009. dec. 13. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!