Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nincsenek ilyen intézked...

Miért nincsenek ilyen intézkedések?

Figyelt kérdés

Sziasztok most hogy 18 lettem elkezdet érdekelni a poltika

mert ugye már énis voksolhatok pártokra.

Nah szal pl. ha nekem lenne egy pártom akkor a legfontosabb dolgokat kéne először bevezetni pl. alanyi jogon járnia kellene mindenkinek a plasztikai sebészet vagy ha nem is mindet állná a TB akkor 80%-ot minimum az erzsébet utalványokat meg be kéne vonni legalább sok kövér ember se lenne, és pl ebből fedeznénk a palsztikai műtéteket, meg ruha utalványokat adhatnának meg ingyenes szakoktatások helyett tarthatnának az embereknek stílus tanácsadást meg hasonló dolgokat. Akkor szerintem esztétikailag egy sokkal szebb országban élhetnénk.

Bár mostanában foglalkoztat a gondolat is hogy pólitókia szakon tanulnák tovább.


Szerintetek? Vélemény? Ugye hogy sokkal jobbak lennének ezek az intézkedések elsősorban?


18/L



2014. márc. 13. 16:46
 1/7 anonim válasza:
Ugye??? Én már mióta azt modnom, hogy sokkal inkább az ilyen dolgokra kellene fordítani a sok pénz, amit amúgy is ellopnak... legalább nem lenne annyi igénytelen, csúnya ember... Ki tudja a sok lopott milliárdot mire költik.. (mert hogy magukra nem az látszik....)
2014. márc. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

Uhh

[link]

Uhh ááá

Ez komoly? Vagy provokáció?

2014. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szépészeti beavatkozások nagyon drágák, sokszor a létfontosságú műtétekre sincs pénz.

A TB most is állja azokat a plasztikai műtéteket amelyek elengedhetetlenek, az életkörülményeket javítják.


Amit te szeretnél, ahhoz tripla vagy 4x annyi TB-t kellene fizetni.Ezt pedig sokan nem bírnák.


Amúgy a szakot politológiának hívják, de attól még nem leszel politikus.A politikusi pályához nem kell végzettség, csak jól mutat mellette.

2014. márc. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki plasztikáztatni akarja magát, az költse rá a saját pénzét, ne az adófizetőkét! Az ilyenek nem a szegényebb rétegből valók.

A szakoktatás sokkal fontosabb, mint valami stílus-tanácsadáds.

Elég ostoba ötleteid vannak.

2014. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jaj nincs pénz... még is a válalkozásunkban fizetünk annyi tébét hogy beleszakadunk... Bezzeg hülyeségekre minc a foci meg a sportcsarnokok sokasága van pénz... na abból mennyi ilyen műtétre lenne!
2014. márc. 13. 16:56
 6/7 A kérdező kommentje:
4-es hogy mondhatsz ilyet hogy fontosabb a szakoktatás? sztem tök fölösleges úgyse tud elhelyezkedni senki de legalább jobb lenne az emberekre nézni nem lenne annyi depis se meg kinézete miatt kisebbségi komplexusos sem.
2014. márc. 13. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Az igaz hogy ezek is fölöslegesek, de... Ha jobb fizetés lenne akkor talán futná is mindenkinek nem? ... Az nagyon igaz hogy sok száz milliárd fölösleges dolgokra van elköltve de ha ezt arra fordítanák hogy fizetés legyen az már mindjárt jobb. Nem ételt kell adni, hanem munkát. ez egy ilyen dolog. A dolgokat az elején kell kezdeni nem a végén.
2014. márc. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!