Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért voltak a vihar ellenére...

Miért voltak a vihar ellenére is eszméletlen sokan a Jobbik március 15-ei rendezvényén?

Figyelt kérdés
Hatalmas tömeg volt. Amerre nézett az ember jobbikos zászlókat látott.

2014. márc. 15. 17:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom, felénk volt vagy 10 már megint:-)
2014. márc. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
57%

azért mert nem voltak olyan bugyuták mint a mesterhármas, akik megijedtek a széltől (valójában semmi kedvük nem volt a gyűléshez, ezért fújták le)

Istenem, hogy hihetnek még annyian ezeknek a szélhámosoknak???

2014. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Pedig mindenki végig várta a végét. Senkit nem tántorított el egy kis eső.
2014. márc. 15. 22:59
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha az embereket nem zavarta a rossz idő akkor hajrá, mondjuk egy fokkal jobb volt most mint 2013-ban, megnéztem volna oylan időjárással mennyien lettek volna.
2014. márc. 16. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért elég nagy szél lett meg nagyon elkezdett esni, főleg ha valaki kiment a Kodály köröndre utána meg 1 óra alatt átvonult a Deák térre.
2014. márc. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 rémuralom ***** válasza:
Például mert fanatikusok?
2014. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Azért azt a háromezer embert nem illetném ilyen grandiózus jelzőkkel, de ez lényegtelen. Amit a többiek is már kifejtettek, a Jobbik jelen lévő aktivistái kellően elkötelezettek voltak ahhoz, hogy toljanak az időjárásra.


Hátba veregetheted magad miatta érte, de nem emberfölötti teljesítmény amit nyújtottak, az Összeomlás égette le csupán magát az ellenkezőjével.

2014. márc. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Igényes Jobbik szavazónak tartom magam, én is ott voltam.

Nem szeretnék saját magunk ellen beszélni, de amilyen emberek ott voltak.. igénytelenek, mocskosak, buták, sötétek.. Kicsit kiábrándultam, hogy egy épkézláb embert nem láttam. Párom, aki Fideszes, elkísért.. ő is megdöbbenve nézte milyen emberek támogatják a Jobbikot.. mindenesetre érdekes.

2014. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!