Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Valaki mondja már el miért...

Valaki mondja már el miért nem a jobbik programjába kötnek bele?

Figyelt kérdés
Van programjuk, konkrét elképzelések, miért nem ezekbe kötnek bele? Valamiért mindig kimerül a jobbik ellen vívott nagy csata abban, hogy "nácik" és kész. Nevetséges.

2014. márc. 21. 20:39
1 2 3 4
 1/38 tetro ***** válasza:
27%
Képzeld el, behívsz valakit egy állás interjúra. Ő meg bejön, és elkezd üvölteni az arcodba, hogy korcs vagy, selejt, nem is vagy igazi üzletember, nem vagy senki. Te utána elkezdenéd olvasgatni az önéletrajzát, hogy abban van-e valami kifogásolni való?
2014. márc. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
18%

Azért, mert az azt jelentené, hogy komolyan vehetőek szakmailag. A Jobbik esetén ez nem áll fenn.


Ahogy előttem írták, lehetsz te egy remek pénztáros, ha összesz_rt gatyával, részegen mész az interjúra akkor nem fogják hagyni azt sem, hogy leülj.

2014. márc. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
68%
Akinek megállt az értelmi szintje a nácizásnál az szerinted megérti a programjukat?
2014. márc. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az eddigi hozzászólók ( első kettő legalább is ) szívtak egy kis ATV-t meg hírTV-t egy kis hvg-vel megspékelve. De az is lehet ittak egy kis " Szavazz a Jobbik ellen " pálinkát, melynek 90%-os rágalom szintje már azért kezdi kimutatni a hatását....

Kérdező: Te is tudod a választ, nem tudnak. :) Volt, hogy kérdeztek róla riportokba, de mint mindent Gábor ezt is szépen megtudta válaszolni. Ennyi. Más kérdés meg eddig nem jött:S:D Csak ugyan ezeket hallottam még1x másik riportertől...

2014. márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
20%
Gábor csak hebegve habogva tudta mondogatni miért nem a programunkról kérdeznek. Mindenki ismeri a jobbik tudjuk h mit tettek, mit mondtak az elmúlt években és attól h most csináltak egy programnak nevezhető vmit még nem fogjuk elfelejteni azt h kik is ők igazából.
2014. márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
86%
Kinek a programjába kössenek bele? Fidesznek pl nincs is...
2014. márc. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
30%

"Valamiért mindig kimerül a jobbik ellen vívott nagy csata abban, hogy "nácik" és kész"


Ja, pl 0 alkalommal írtam már le hogy nácik, ellenben kb 1000 alkalommal érveltem ellenük. Ha összegyűjtenénk az összes nácizós kommentet és az összes erről szóló picsogást itt, az utóbbiból kb ezerszer több lenne. Ugyanolyan nevetségesek vagytok, mint a cigányok, akik azzal védekeznek, hogy "csak mert cigány vagyok?"

Senkinek sem az a baja, hogy "húú, nácik".

Ha meg valóban tudni akarod, hogy mi a bajunk a Jobbikkal - ami nyilvánvalóan nem így van - akkor keress vissza, le van írva milliószor.

2014. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
41%
Igaza van a 7-esnek. Sokan és sokszor leírtuk már, mi a baj a Jobbik programjával! Csak a Jobbikosok nem képesek megérteni, hogy egy szépen hangzó, de megvalósíthatatlan program.
2014. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek 90%-a amúgy sem olvassa el bármelyik párt programját, és sajnos manapság elég a negatív hírverés is a lejáratáshoz.
2014. márc. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Mert a programjuk megtámadhatatlan.
2014. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!