Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Vasárnap akkor csak pártokra,...

Vasárnap akkor csak pártokra, vagy pártokra, és külön a párt embereire is lehet szavazni?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 4. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
végülis nincs egy városban sem 50 buszmegálló teleplakátolva 2-3 képviselő képével.
2014. ápr. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Tisztelt választópolgár!


Sajnálattal közöljük, hogy magyar politikai rendszer ismeretének teljes hiánya miatt kénytelenek vagyunk öntől megvonni szavazati jogát. A döntés ellen fellebbezésnek helye nincs.


Tisztelettel, Nemzeti Választási Iroda

2014. ápr. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

három pártot kell megjelölnöd növekvö arab szàmokkal, meg egy miniszterelnök-jelöltet.

stimm?

2014. ápr. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szépen kérlek, ne menj el szavazni Kérdező!
2014. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Külön kell szavazni pártra, ami az országos listán lesz, és külön egyéni jelöltre.


Itt az országos szavazólista:


[link]


Az alábbi linknél pedig kattints az Egyéni jelölt állításokra, és keresd ki a lakóhelyed szerinti jelöltet:


[link]

2014. ápr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak. Elmentem, és sikerült. A többi válaszadónak pedig üzenem, kívánom, hogy velük is ilyen jól bánjanak mások. Nem tudom, miért kell beszólni egy első szavazónak? Nem értek a politikához, és nem is érdekel annyira, mert ki tudja, mit művelnek a politikusok, de elmentem, mert tenni akarok azért, hogy az országnak jobb legyen. Szebb napot!
2014. ápr. 7. 09:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Megértheted a frusztrációnkat, a hasonlóan dilettáns honfitársaink, mint láthatod újraválasztották pártunkat és kormányunkat. Politikai ismeretek nélkül szavazni olyan, mintha toronydarut kezelnél 0 tapasztalattal, csak sokkal nagyobb kárt okozhatsz.
2014. ápr. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Az én szavazatom nem osztott, nem szorzott. Politikai ismereteim nincsenek, de van szemem és fülem, és látom, tapasztalom, milyen az élet. Remélem, a mostani szavazás után nem lesz még rosszabb.
2014. ápr. 7. 11:03
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor 2 dolog:

1. Számít a szavazatod, mindenkié számít, mindenkinek egy van. Ez idegesít a legjobban emberekben, meg amikor azon nyavalyognak, hogy nem szavaznak kis pártra, mert kicsi..

2. Nagyjából 95%-ban te vagy a felelős a sorsodért, és a maradék 5-öt befolyásolja a politika.

2014. ápr. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy számít, csupán utólag látom, hogy így is a "nagy" nyert, hiába szavaztam kis pártra.
2014. ápr. 7. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!