Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha holnap reggel az Együtt...

Ha holnap reggel az Együtt 2014 kormányváltókra szavazok, akkor egy mocskos kommunista haza áruló leszek?

Figyelt kérdés

22 éves fiú vagyok.Itt születtem Magyarországon ahogy a szüleim és nagyszüleim is,így folytatva sort dédszüleimig.Fehérbőrű vagyok ,római katolikus vallású vagyok,bár nem gyakorlom azt.

Kérdésem a következő lenne,ha nem a Fideszre vagy a Jobbikra szavazok akkor hazaáruló vagyok?



2014. ápr. 5. 22:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
66%
Szabad választásod, hogy kire szavazol. Attól még nem árulod el a hazádat, hogy másra szavazol.
2014. ápr. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Nem vagy hazaáruló, sőt, jól teszed! A fidesz a hazaáruló, mert tönkreteszi az országot!
2014. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
38%
pontosan
2014. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
Nem csak holnap reggel.
2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%

Ezt nem tudom, csak te tudod, hogy kommunista vagy-e avagy sem. Hazaárulást elég nehezen tudtál volna megvalósítani, főleg, ha azt vesszük alapul, hogy egy ilyen buta kérdés írtál ki..

Mindenesetre akire szavaznál, azok hazaárulók. Úgy vélem, az ország folyamatos feljelentése a nemzetközi bíróságon, valamint az ország ellen való tanúskodás kimeríti a hazaárulást. És nem csak szerintem, hanem minden józanul gondolkodó ember szerint.

2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
40%

Nem.

Szavazással nem lehet hazaárulást elkövetni.


Az, hogy mit csinálnak azok a politikusok, arról nem te tehetsz, hisz nem tudhatod előre.

2014. ápr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
72%
Mindenkinek szíve joga eldönteni kire szavaz.
2014. ápr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

Így van.

Meg még libbolsi is.

2014. ápr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
93%
Mennyi orbán rokon van itt, félelmetes!!
2014. ápr. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Nem leszel ettől hazaáruló. A hazaárulás ott kezdődik (a konvencionális dolgokon kívül), amikor belépsz egy pártba és elkezdesz lubickolni a közpénzben.


Nyugodtan ikszelj arra, akire szeretnél. Ha már egyszer fizettünk a nyomtatásért...

2014. ápr. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!