Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Feltűnt valakinek, hogy az...

Feltűnt valakinek, hogy az egész országban balliberális, nyugathű többség csak Budapest belvárosi, Duna part menti térségben van?

Figyelt kérdés
Csak kérdezem, én nem akarok következtetéseket levonni. Viszont az is feltűnő volt, hogy szinte mindenütt máshol még a Jobbik is legyőzte az összefogást, mégis alig van a parlamentben a szélsőjobb. Ez az igazságtalan, nem a Fidesz kétharmad.

2014. ápr. 7. 01:53
 1/8 anonim ***** válasza:
munkásnegyed.
2014. ápr. 7. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szocializmusban nem volt ám olcsó Duna part környékén lakni...
2014. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
mert budapesten van a sok proli. a másik meg hogy számítanak a százalékok is nem csak a zhogy ki nyert
2014. ápr. 7. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%

hát ponthogy nem a belvárosban hanem Csepelen a prolinegyedben meg a nyuggerlakta panellakótelep kerületekben

Budán, ahol az értelmiség meg a gazdagabb, polgáriasodott réteg lakik ott a Fidesz nyert

meg a kertvárosban is

a panellakókban meg nincs semmi meglepő, azok mindig is MSZP-sek voltak, csak 4 éve kicsit elbizonytalaondtak.

Viszont a francnak kellett a rezsicsökkentést a mi adónkból ennek a proli söpredéknek megcsinálni. Remélem a köv. évben rezsinövelés lesz a panelokban!

2014. ápr. 7. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Na meg Szegeden... Éljen Szeged :D
2014. ápr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Pont hogy a prolinegyed 3,4,13,19,kerben lett nagyon kiépítve szerintem....
2014. ápr. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is észrevettem ezt.

Pesten szerintem azért tömörült ennyire be, mert ott élnek azok az emberek, akik nem fogják fel, hogy az MSZP csak hitelből tud nekik jólétet biztosítani. Lehet, hogy nekik jó lenne az élet, de az ország gazdasági helyzete porban lenne.

Egyébként nem értek egyet azzal a prolitömörülési adatokkal amit az elöttem szóló írt.

2014. ápr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

"mégis alig van a parlamentben a szélsőjobb"


A Jobbik nem szélsőjobb.


-Köszönöm

2014. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!