Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szükségünk van egyáltalán a...

Szükségünk van egyáltalán a stadionokra, nem inkább az ország fejlesztését, munkahelyteremtést stb. kellene pénzelni ahogy a választási ígéret szólt?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 10:34
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%

Szükség lenne a focival ha tartalommal is meg tudnánk tölteni...


Így viszont talán majd egyszer szükség lesz

2014. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

bocs jav.


Szükség lenne rá, ha tartalommal is meg tudnánk tölteni...


Így viszont talán majd egyszer szükség lesz

2014. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
34%

Csak a stadion!


Nem nem jó


Csak a stadi


nemjó


CSak a sta


jaj nemjó


Csak a Fidesz!

2014. ápr. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%

Érzésem szerint a magyar ember alkatilag alkalmatlan a színvonalas európai focira.

Ergo, a stadion is kidobott pénz.

2014. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

tudom, sok focista meg fog haragudni, de szerintem a Magyar foci nagyon mélyen van ahhoz hogy stadionra legyen szükségünk, OK, volt egyszer egy aranycsapatunk ami szép meg jó, meg büszkék lehetünk rá, de azóta sem volt jelentősebb eredmény semmi...

+akadnak szerintem a jelen gazdasági helyzetben fontosabb dolgok is mint a stadion, mert ok. hogy sportolni kell (nem mint ha ott sportolhatna bárki) de mondjuk lehetne belőle 10-20 iskolának tornatermet építeni, soknak sajnos így sincs, vagy munkahelyet teremteni hogy legyen mit enni a nagy sportoláshoz.

Szerintem

2014. ápr. 9. 10:41
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
A stadionokra fordított pénz lóf..z ahhoz képest, ami szükséges lenne a magas munkanélküliség megszüntetéséhez, vagy az ipar/mezőgazdaság feltámasztásához. Jelenleg az a maximum --amit az ország nagyobb kockázat nélkül vállalni tud a munkahelyteremtések kapcsán-- , amit a fityisz most is csinál.
2014. ápr. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
90%

Nem.

Stadionok kellenek, mert a vezérünk szeretné őket.

Neki pedig sok pénze és hatalma van, tehát sokat érő ember.


Fel kéne már fogni, hogy ez ilyen egyszerű.

2014. ápr. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%

A stadionépítés is az ország fejlesztése, munkahelyteremtés. Lehet, hogy arányaiban el lehetne jobban is költeni azt a pénzt, de ennél sokkal problémásabb dolgok is vannak fideszeséknél.


Engem pl a magánnyugdíj-pénztári lopás, a multi/bankadó, a trafikmutyi, a fékek megszüntetése, az állami megrendeléses lenyúlások és a pozíciókba haverok helyezése jobban zavar.


A stadion legalább értékteremtő, mégha talán nem is a legjobb módja a pénzelköltésnek.

2014. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"a fékek megszüntetése"


Igen, a fidesz sok autót tönkretett.....



A demokratikus, jogállami ellensúlyokra gondolsz te "fékek" címszó alatt, művelt barátom.

2014. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

"Érzésem szerint a magyar ember alkatilag alkalmatlan a színvonalas európai focira."


Fajelmélet, fajelmélet??!

2014. ápr. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!