Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A baloldal nem tud veszíteni?...

A baloldal nem tud veszíteni? Miért nem ismerték be a vereségüket?

Figyelt kérdés

Akár hogy is számolom a jobb oldalra 65,1% szavazott

a bal-libbant oldalra 34,9%.


Ez nagyon csúnya vereség! Ezt rákenni a választási szabályokra... :))))



2014. ápr. 9. 14:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A listás szavazásról beszélek, ami egyértelmű és eddig is ilyen volt
2014. ápr. 9. 14:07
 2/15 anonim ***** válasza:
Fidesz/Jobbik szavazó vagyok, de minden tiszteletem a PM vezetőinek, most jelentették be a lemondásukat a vereség hatására. Bennük legalább volt ennyi méltóság.
2014. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Pont ez az hogy nem bírják elismerni, és valami kifogást kellett találniuk, hát ezt találták... Számomra egyértelmű volt hogy a FIDESZ nyer de nem gondoltam volna hogy az MSZP így lemarad, szerintem ez égés nekik, itt hirdették majd ők a kormányváltók... ciki....
2014. ápr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2


A nagy arcú triumvirátusra gondoltam...


Schiffer és Timi OK.

2014. ápr. 9. 14:24
 5/15 anonim ***** válasza:

beismerték csak nem gratuláltak.

Most megy egy kicsit a sértődött primadonna hozzáállás, hogy kicsit tüzeljék a saját szavazóikat hátha az EP/helyhatósági választásokon jobb eredményt tudnak elérni. Ez kell is, mert a különválással az MSZP a jelenlegi állás szerint a Jobbik alá esik támogatottságban.

(a valóság meg kb. az ha ők rajzolták volna a választó kerületeket akkor se kéne egy kéznél több, hogy megszámold, hogy hány képviselővel többjük jutott volna be.)

2014. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha beismerik? Jobban tudsz aludni?
2014. ápr. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

#6


beismerték csak nem gratuláltak mert a csúnya szabálymódosításokra fogták a vereséget :DDD

2014. ápr. 9. 14:27
 8/15 anonim ***** válasza:
Én azt hittem, hogy azért nem gratuláltak, mert nem a Fidesz teljesítménye volt kiemelkedő, hanem az Összefogás akkora balfa..ból áll, hogy arra nem lehet mit mondani.
2014. ápr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

14:33-nak van igaza,zöld pacsit kapott!

Már nem azért,de ilyenek ellen mint Kurcsány, LiBajnai meg a sleppjeik, nem nehéz nyerni...

2014. ápr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%
És igazuk is van. Én se gratulálnék egy megbundázott szavazás nyertesének. De hidd el, hogy Orbán se gratulált volna ha elveszti a szavazást.
2014. ápr. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!