Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Így lehetek JOBBIK párttag?...

Így lehetek JOBBIK párttag? (Jobbikosok véleményét várom. )

Figyelt kérdés

Már régóta jobbikos szavazó vagyok, a programjukat is többször elolvastam, és nagyon tetszett.

Biszexuális vagyok. A Budapest Pride ellen sok jobbikos szokott tüntetni és a Jobbik betiltaná, amivel én egyetértek és van pár homoszexuális ismerősöm is, akik szerint is ízléstelen és értelmetlen ez a felvonulás. A Jobbik azt írja a programjában, hogy megértik azokat az embereket, akik "más"nak születnek, de ezeket a felvonulásokat és a médiában és a tömegkultúrában ennek a jó színben való feltüntetését nem tolerálják... vagyis ezt nem kellene divatként, meg tök jóként beállítani, amivel szintén egyetértek. Viszont több ismerősöm azzal riogat, hogy ne támogassam ezt a "rohadt, náci" pártot. Szerintem ez csak rágalom egyébként a Jobbikra nézve...


Ti jobbikosok, mit gondoltok erről?



2014. ápr. 19. 11:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
84%

Igen, lehetsz.


Az ismerőseid viszont valóban csak rágalmaznak.

2014. ápr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%
Lehetsz, nyugodtan.
2014. ápr. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
51%
Bocsánat, hogy közbeszólok, de ha a jobbikosok ennyire toleránsak, akkor a kurucinfón miért nem tudnak ennyire normálisan kommentelni? Nekem is szimpatikus lenne a Jobbik, de olyan érzésem van, hogy ott tör elő a valódi rasszista homofób énjük (n*ggerezéstől gázkamrákig).
2014. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

már miért ne lehetnél?

Ez csak pár hülye balosnak a mániája, hogy le akarja járatni a Jobbikot és kitalál minden hülyeséget.

Sajnos a kétségbeesés ezt teszi.

2014. ápr. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
48%
a kurucinfót a jobbik nyíltan támogatja. olvastál már el egy kurucinfós cikket? tele van trágársággal, sértegetéssel, tiszteletlen megfogalmazással. konkrétan buz izással. szerinted?
2014. ápr. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Sokra nem fogod vinni a párton belül, mert jobbról, balról is támadási felület leszel.
2014. ápr. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
32%
Csak titkold el ahogy a többi, tele van a jobbik titkos ilonkákkal :) nem te leszel az első. A meleg többsége jobbos szavazó, ez csak természetes. Utálod magad, jobbnak akarsz tűnni, mint ami vagy. A nemzeti, keresztény eszmék harsogása nagyon jó kompenzáció lesz számodra.
2014. ápr. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
ma 12:09: nem azt mondtam, hogy a kurucinfó a Jobbik párt lapja, azt mondtam, hogy jobbikosok olvassák és kommentelnek oda.
2014. ápr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
33%

Tehát te ezt nem titkolod, felvállalod, ennek ellenére képes vagy belépni egy olyan pártba, aki szerint a homo(/bi)szexualitás betegség és titkolandó.

Nos... nyilván lehetsz párttag, de nem hinném, hogy jó szemmel nézik, ha felvállalod a "másságod".

Egyébként halkan jegyzem meg, hogy melegfelvonulást 1997 óta rendeznek, és 2007 előtt soha nem volt ezzel (komolyabb?) probléma. 2007-ben (egy évvel az október 23-ai tüntetés után) kezdték el támadni a menetet, ez azóta minden évben megismétlődik.

Aztán csodálkoznak a szélsőjobbosok is, hogy miért kapta fel a média ennyire a témát... Részben nekik köszönhető.

Na mindegy... Ha Neked tetszik a Jobbik programja, szeretnéd segíteni a munkájukat, akkor lépj be! De maradj önmagad, ne hagyd, hogy mások elhitessék veled, hogy kevesebb vagy, szégyellned kéne magad azért, mert biszexuális vagy!

2014. ápr. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
# 7 nagyon nem utálom magam. Csak tudod, nekem vannak politikai karrier-álmaim és már nagyon régóta figyelem a politikát, utánajárok mindennek, minden nézőpontból (pl. Egy hírt megnézek Hír Tv-n, ATV-n meg Alfahir.hu-n is) és a Jobbikot tartom a legjobb pártnak. Ők küzdenek egyedül a nagytőkés globalizáló háttérhatalom ellen!! Én csak ebben a pártban tudnék politizálni... Persze nem hangoztatom, hogy biszexuális vagyok, egyáltalán nem (ezt a többi kommentelőnek is mondom)...
2014. ápr. 19. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!