Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikosok! Mit gondoltok...

Jobbikosok! Mit gondoltok arról, h 2007 óta azt hangoztatják az MSZP-sek, h a Jobbik el fog tűnni, erre pont ők azok, akik egyre lejjebb csúsznak?

Figyelt kérdés

Emlékszem ám, mikor 2010-ben verték a mellüket, h ha vége a válságnak meg 2014-ben a Jobbik már csak történelem lesz.

Erre a tegnapi nap is már csak egy harmadik helyre futotta az MSZP-től, a Jobbik jobban szerepelt.



2014. máj. 26. 13:20
1 2
 1/15 Lumpenproletár ***** válasza:
12%

Nem vagyok sem MSZP-s sem Jobbikos úgyhogy tárgyilagosan tudok válaszolni.


Kétségtelen hogy ilyen-olyan okok miatt amelyek taglalásába idő hiány miatt nem megyek bele az MSZP gyakorlatilag meghalt de...DE!


Ha megnézzük a Jobbik szavazóinak a tényleges számát a 2009-es EP-választástól a tegnapi EP-választásig akkor azt látjuk hogy az áprilisi választásig folyamatosan emelkedett ha nem is meredeken de tegnap visszaesett a 2009-es szintre.


Ebböl mi következik?


A Jobbik elérte a csúcsot. És innen vagy lefelé vezet az út vagy stagnál"ezer évig"de előrelépés már nem lesz.


Egyébként a Fidesz egyeduralmát(mert az!)egyetlen"dolog"fogja megtörni...


A tegnapi ukrán elnökválasztás!


Meglepő az összefüggés?


A butáknak igen...


Nyugat-párti győzött-a"csokikirály"aki a nyugat bábja. Máris üzenget Moszkvának...Putyin pedig lángba fogja borítani a világot...

2014. máj. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bumbi02 ***** válasza:
41%

Tényleg úgy gondolod, hogy vége a válságnak Magyarországon?


És tényleg úgy gondolod hogy erősödött a Jobbik?

2009-ben az EP választáson 427 773 szavazatot szerzett, tegnap pedig 339 501-et. Lehet hogy nem vagyok matematika professzor, de nekem ez inkább úgy tűnik, mintha majdnem 100 ezer szavazattal kevesebb lenne..


Egyedül az országgyűlési választásokon tudott meggyőzni +170 ezer választót, hogy szavazzanak rájuk. (2010-ben 855 ezer, míg idén 1 020 ezer szavazatot kaptak) (Emellett az MSZP 990 ezer szavazot szerzett 2010-ben, idén pedig 1 290 ezret, ami +300 ezer szavazat)


Tehát persze, erősödik a Jobbik, és hull szét az MSZP, de azért ne jósolj még most se hatalmas jövőt neki.

2014. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
48%

Lumpenproletár ááá te nem vagy Mszp-s.

Azért volt tegnap visszaesés mert a jobbikosok közül sokan úgy gondolták fölösleges szavazni egy eu képviseletre akik olyanok mint a Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa mert beleszólásuk nincs ha ellentmondanak repülnek. Amúgy meg kapnak nagy juttatásokat egyebek. Ugyan az mint a Szovjetunió Legfelsőbb Tanácsa.

Ukránoknál meg megízlelhetik milyen az az IMF hitel. Milyen az amikor külföldi multik fogják kizsákmányolni őket miután felvásárolták az országot. Jönnek majd a meglepett arcok. Kelet ukrajna meg függetlenedhetne oroszország irányába mivel egyértelmű orosz győzelem volt a népszavazáson. 97% szerintem az. Azt persze nem ismerik el mert ugye demokrácia.

2014. máj. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Áruld már el, h ki írt olyat, h erősödött a Jobbik?

Azt írtam meg az egész kérdés arról szól, h a Jobbik lenyomta tegnap az MSZP-t.

Fáj?

2014. máj. 26. 13:52
 5/15 Lumpenproletár ***** válasza:
0%
Én a soraid KÖZÖTT olvastam.
2014. máj. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igaz lett rájuk a karma: amit másnak kívántak rosszat,visszaszállt rájuk :D
2014. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A legegyszerűbb ha megnézzük az eredményeket és azt lehet látni , hogy CSÖKKENT a Jobbik eredménye a 2009-eshez képest. Az MSZP elbukott. De a baloldal újra erős lesz:D
2014. máj. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bumbi nevű okostojásnak írtam.

Aki ráadásul azt állítja, h 2014-ben az MSZP országgyűlési bla bla bla 1,29 millió szavazatot szerzett.

Még jó, h MSZP Összeborulásként indult 20 másik párttal, mert másképp ott is leszerepeltek volna 3.- ként.

És most várjuk, h magyarázza meg Bumbi, h ha egyedül indult volna az MSZP akkor is 1,29 millió, mert a DK meg a többi nem kapott volna egy szavazatot se:D

2014. máj. 26. 14:08
 9/15 bumbi02 ***** válasza:
0%

Miből lett a DK meg az Együtt?


Kiváltak sokan az MSZP-ből akik aztán alapítottak saját pártot, majd összefogtak az MSZP-vel. Én ennyit láttam az egészből. 3-1-1+1+1 = 3

2014. máj. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát hála az égnek, hogy a szocik összeomlanak.


Nincs egy normál baloldali párt jelenleg. Csak azok vannak most baloldalon, akik egyszer már jeleskedtek a rombolásban, leszerepeltek, pár százalék jut nekik a törzs nyugger szavazóállományból.


Az ország 70 százaléka szerintem már egyáltalán nem kér a baloldalból.

2014. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!