Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Vona Gágor bekerül a...

Ha Vona Gágor bekerül a parlamentbe, megígérte, hogy gárdistára emlékeztető öltözékben fog bevonulni. A kérdésem az, ha ezért elvinnék a rendődök, akkor meddig tartják majd fogva?

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 23:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
33%
Gágort a rendődök majd becsukják, de Balóné majd tisztára mossa, oszt jónapot.
2010. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

egy országgyűlési képviselő bármit megtehet

mert védi a mentelmi joga

tehát elkövethet bűncslekményt is

csak akkor indul ellene eljárás

ha kiadja őt a parlament

2010. jan. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
61%
kivéve a tettenérés esetét...
2010. jan. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
34%

Nem vagyok híve a bocskais öltözködésnek, se a hun sityakos bohócoknak, de sokkal jobban zavar az, hogy kaftános, pajeszos jiddiseket viszont nem b...tatja senki, bármit is csinálnak, hát még a kaftán nélkülieket.

Amúgy Vona Gábor csak populista bohóc, a félzsidókat ellő Morvai Krisztinával együtt. Fejem tenném rá, hogy kitűnő kapcsolatokat ápolnak Izraellel.

Túlságosan gyors ez az előtörés, túlságosan sok a médiavisszhang, valakik túlságosan sok pénzt tettek a Jobbik mögé. Az egykori, nem modernizálódott, nem eladható, szerintem nem is túlságosan okos, de tisztességes radikális jobboldalt kinyírták, lásd györkösék esetét. A Jobbik és vezetőik bábok egy "nagyhatalom" kezében. A közönség meg elhűlve nézi a színházat.

2010. jan. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Na most már a Jobbik is zsidóbérenc hazaáruló lett? Ez nekem még új.
2010. jan. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is új még ez :D, de manapság minden lehet, be is nézek a spájzba, hátha ott is guggol egy aprócska bibsi XD. Manapság már mindenki zsidó, vagy zsidóbérenc?? Akkor a zsidó gyűlölőket is a bibsik bérelik fel... aztak*rvamindenitXD Egyre viccesebb ez az ország :D:D:D
2010. jan. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
73%

Arról nem is beszélve, hogy akárhogy is nézzük, az emberiség egy tőről fakad, legyen az bár Ádám és Éva, vagy az evolúció... Így aztán mindenki zsidó, és nem zsidó, feka, vagy nem feka egyaránt...

Vihar a biliben...

2010. jan. 5. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%
Bameg, jobbikos vagyok, úgy tűnik, anélkül, hogy észrevettem volna, zsidóbérencé váltam :D xD. Megyek, bele lövöm magam a Dunába. xD
2010. jan. 5. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
34%

Morvai exférje és a gyerekei is zsidók.A Jobbikot pedig valakik pénzelik.Állítólag az oroszok,de azok többsége is zsidó.

A Jobbik szerint a zsidók kezében van a pénz és a hatalom,ők irányítják a gazdaságot és a politikát is.

Ebből egyértelműen következik,hogy őket is a zsidók pénzelik.Az már más kérdés,hogy nyiltan vagy közvetve.

Oszd meg és uralkodj elv alapján.

2010. jan. 5. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ha mindenki zsidó, akkor könyörgöm kit-mit kell megosztani???
2010. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!