Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy őszinte kérdést szeretnék...

Egy őszinte kérdést szeretnék feltenni, szabad?

Figyelt kérdés

TÉNYLEG nem provokációból kérdezem,és elsősorban "Jobbikos" válaszolókat kérnék.Most akkor mi a Jobbik elképzelése a jövőnket illetően,mert én már ebből a sok összeveszésből,nem tudok kihámozni semmit,pedig szeretnék.

Mi az elképzelésük konkrétan,a gazdaságról,egészségügyi reformokról,adóreformokról,munkahelyteremtésrő,nyugdírendszerről stb.

Mégegyszer mondom NEM provokációból kérdezem!!!

És ha lehet nem linkeket kérnék,mert az emberek véleményére vagyok kíváncsi.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2010. jan. 8. 20:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
szabad
2010. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Lesz, vagy már van (nem tudom) kiadott program. Olvasd el! Ha magánemberként kérdezel itt embereket, mindenki beleszövi amit beleképzel, vagy szeretne, hogy legyen... A programot olvasd el. Aztán persze képben kell lenni gazdasági, szociális és egyéb dolgokban, hogy azt is el tudd dönteni, reális-e a megvalósulása annak amit olvastál.
2010. jan. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Keresgéltem,és olvasgattam a témában,de konkréte nem találtam még válaszokat.Gondoltam,hogy a már biztos szavazók tudják.

/És még mindíg nem provokálok/

2010. jan. 8. 21:16
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Szabad, de a válasz olyan nehéz, hogy meg sem próbálkozok vele!
2010. jan. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
A lényege sem menne?
2010. jan. 8. 21:19
 6/21 A kérdező kommentje:
Nem tudtok segíteni?Én ezek szerint szoktam szavazni,meghallgatom mit igérnek,és elgondolkodom,hogy melyiket tartom reálisabbnak.A két nagypárt álláspontját már ismerem,de semmit sem tudok arról,hogy a Jobbik mit tervez ezekben a kérdésekben.Szeretnék tájékozott lenni.
2010. jan. 8. 21:30
 7/21 anonim ***** válasza:
22%
Jobbik kizárólag a protesztszavazókra hajt, tehát nincs semmilyen értelmes programja. A Jobbik nem csinál mást, mint izraeli és orosz pénzen összeszedi a kiábrándult választókat egy hagymázas, népmesei elemekkel tarkított baromságtömeggel.
2010. jan. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
60%

[link] Ep választási program.


Tudom hogy azt mondtad hogy ne linkeljünk de így gyorsabb.

2010. jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,ezt már olvasgattam. Tömören azt tudom,hogy az MSZP milyen intézkedéseket hoz,és tervez.Azt is tudom,hogy a FIDESZ ennek az ellenkezőjét.De a Jobbik?
2010. jan. 9. 10:55
 10/21 anonim ***** válasza:
19%
A Jobbiknak nem kell intézkedéseket terveznie, mivel esélytelen. Neki csak a választók érzelmeit, indulatait kell szítania, pl. a cigányellenes hangulatot meg a gazdasági válság hatására megjelent általános rossz hangulatot, kiábrándultságot ("20 éve süllyed az ország"-életérzést). Protestpárt, kb. az az üzenete, hogy "ha eleged van, szavazz ránk". Azt nem is kell pontosan megfogalmaznia, hogy miből van eleged és miért lesz jó, ha rájuk szavazol.
2010. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!