Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ezek létező, vagy fiktív...

Ezek létező, vagy fiktív személyek?

Figyelt kérdés

Az egyik kis párt évek óta bombázza az e-mail postafiókomat nyílt, vagy burkolt propaganda spamekkel. Kivétel nélkül mindegyik mail cím a gmail.com szolgáltatónál van regisztrálva, és küldőként nevek vannak feltüntetve. Az lenne a kérdésem az "érintettekhez" -feltéve, ha olvassa olyan-, hogy ezek létező személyek, vagy pusztán kitalált nevek, illetve létező személyek nevének tudtukon és beleegyezésükön kívüli felhasználásáról van szó?


A személyiségi jogok tiszteletben tartásával a következő nevekkel találkoztam idáig (kb. 1 év alatt): R.T., Sz.Gy., dr. I.K., L.E., B., H.L, Zs., K., Dr. N.B., M.J., N.Zs., R., H.T., N.J., stb...


Már írtam az egyiknek, hogy fejezzék be a spam küldést, de nem reagáltak, és természetesen azóta is jönnek a mailjeik, amelyeket (amint a párt logóját meglátom, már zárok is be). Mit lehet ez ellen tenni? Normális és etikus, hogy így kampányolnak?


2010. jan. 12. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
73%

- Állíts be rájuk spamszűrőt.

- Fordulj az adatvédelmi biztoshoz, a www.obh.hu-n megtalálod az elérhetőségét. Egy pártnal igen kínos lehet a vizsgálat eredménye.

2010. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
én még nem kaptam. de biztos érdekes lehet. és miről szoktak írni? személyes tapasztalaikról vagy csak általánosan blamálják a pártot?
2010. jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ó, a témáik rendkívül változatosak... Van benne hírlevél, interjú a párt góréival, örvendezés a legutóbbi párteseményeiken, gúnyolódás a többi párttal kapcsolatban, a választópolgárok "vicces" minősítése aszerint, hogy kikre szavaznak (természetesen az egyetlen jó az ő szavazójuk), miért ne szavazzunk a többi pártra, karikatúrák politikusokról, képregények stb. Bizonyára viccesnek és érdekesnek szánják, én viszont borzasztóan unom, és forog a gyomrom tőle.
2010. jan. 12. 17:35
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Melyik párt nevében küldik?
2010. jan. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom, hogy a probléma szempontjából lényegtelen, melyik pártról van szó, de ismert szervezet egyébként.
2010. jan. 12. 18:04
 6/7 A kérdező kommentje:

"Szerinted ez a válasz hasznos.


Ez a válasz 58%-ban hasznosnak tűnik.

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:28"


Annak ellenére, hogy én mindenkinek zöld kezet adtam, nem értem, hogy miért kell lehúzni az itteni válaszokat, amelyekben egyébként semmi durva nem hangzott el. Ha valakinek mondanivalója van, kérem ne másokat pontozzon, hanem írja le!

2010. jan. 12. 18:48
 7/7 anonim ***** válasza:

Én régebben postán kaptam ilyeneket. A spamszűrés szerintem is használható ellenük.


Kedves Kérdező, a másokat lepontozókkal kapcsolatos kérdésedre válaszolva: mindig vannak ilyenek, aki nem írnak véleményt, talán nincs is olyanjuk agyacskájukban, de lepontoznak. Ne foglalkozz velük, mert őket az élteti, ha bosszanthatják a többieket.

2010. jan. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!