Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Politikailag jobboldali vagy...

Politikailag jobboldali vagy baloldali vagyok?

Figyelt kérdés

Nem tudom biztosan melyik brancshoz tartozom de a következőek a nézeteim:


1. Nem izgatnak a nemzeti ünnepek és a hagyományok. 1956-ról viszont megemlékezem.

2. Trianon és 56 viszont felidegesít. Főleg Kádár árulása.

3.Biztos vagyok benne ha Magyarország nem lett volna kommunista uralom alatt 40 évig,előbbre tartana.

4.Támogatom a halálbüntetést de a kényszermunkát még inkább. Nem a szemet szemért elv miatt hanem hogy a bűnözők féljenek a börtöntől. Mert a mai börtönök már jóformán csak szanatóriumok. De ha a kénszermunka (mondjuk egy kőtörő bánya)vagy a halálbüntetés lebegne a fejük felett akkor kétszer is meggondolnák mielőtt bajt kevernek.

5.Elítélem a diktatúra minden formáját.

6.Magyarország talán legnagyobb baja hogy nem tudja megoldani a "Roma problémát".

7.Bírom Orbán-t de a fidesz többi tagjait nem. Dávid Ibolyát meg kimondottan rühellem. Ugyanúgy mint Gyurcsányt.


Több nem jut eszembe...



2014. aug. 8. 05:46
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Jobboldali vagy.

Kádár meg nem árult el, a legértelmesebb dolgot tette, amit akkor tenni lehetett.

Ha a magyarok valami csoda folytán visszaverik az ellenük küldött szovjet sereget, akkor azok 5X akkora erőkkel jöttek volna vissza, amik teljesen rommá lőtték volna Budapestet, vagy ami még rosszabb, kiadták volna az ukázt Csehszlovákiának, Romániának és Jugoszláviának, hogy itt vannak ezek a nyomi magyarok, nagyon lázadoznak, kapjátok már szét őket. Ha sikerrel jártok, cserébe felosztjuk köztetek az országukat.


Ez talán jobb lett volna?

2014. aug. 8. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
44%
Se jobb, se bal, zűrzavar!
2014. aug. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán liberális jobboldali.Családról,házasságról,az állam szerepéről,szociális rendszerről szóló véleményt is bele kellett volna venni,úgy könnyebb eldönteni.De a kategóriáknak nincs nagy jelentőségük,sok ugyanis az átfedés az irányzatok közt.
2014. aug. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Miért akarod magad beskatulyázni? Én ezt nem értem soha, hogy miért könnyebb úgy élni, ha valaki elmondhatja magáról, hogy jobb vagy baloldali...


Nekem is zűrzavaros a politikai nézetem, de így legalább nem nácizhatnak, komcsizhatnak, vagy libsizhetnek engem.

2014. aug. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!