Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hogyan értessem meg a párommal...

Hogyan értessem meg a párommal, hogy a Fidesz nem az ország és az emberek javára cselekszik, hanem csak saját zsebükre?

Figyelt kérdés
Megrögzött Fidesz imádó. Sajnos már saját bőrünkön is érezzük a Fidesz politikáját, párom szerint nem a Fidesz dönti el hova menjek dolgozni és nem ő miattuk ilyenek a fizetések az országban, nem ő miattuk élnek nyomorban a magyar családok.

2014. aug. 20. 16:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
Orbánnak elfelejtetted megköszönni! Vagy őt értetted isten alatt? Amúgy te már régen eltévedtél.
2014. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 anonim ***** válasza:
Nekik kell adni az országot a várost és az utakat. Főképp a szélét végig. Söpörni. Ez való és csak ez jut már nekik. https://www.youtube.com/watch?v=TVHq-CbYPJQ
2014. okt. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
Az Mszp, Dk és az egész baloldal összefog meg az Együtt PM (= Együtt Pécs-á-ba Mind) mehetnek összefogva utcát söpörni? Mikor már nem ülhetnek be a parlamentbe rontani a levegőt akkor kénytelenek lesznek összefogni és közmunkában együtt söprögethetnek is. Legalább valami hasznosat is tennének már.
2014. okt. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:
Bírónak és az Impotensnek üzenem: Én nem vagyok baloldali, és az igazi jobboldalt képviselem. Ti viszont jobboldalinak álcázott retkes komcsik vagytok. K@pjátok be!
2014. okt. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
Bíró: sok helyen olvasni a nevedet, IP címed alapján elkezdtünk keresni téged, és van itt elég pénz és tudás ahhoz, hogy megtaláljunk, csapdába csaljunk, és legális módon elbánjuk veled.
2014. okt. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
Impotens, szerinted a trafikmutyi, a földmutyi, és a leendő italmutyi is mind csak csomó a kákán?
2014. okt. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:

"Perelj Uram perlőimmel,Harcolj én ellenségimmel, Te paizsodat ragadd elő! Én segedelmemre állj elő! Dárdádat nyújtsd ki kezeddel,Ellenségimet kergesd el! Mondjad ezt az én lelkemnek:Tégedet én megsegítlek."

35. ZSOLTÁR református énekeskönyvben

2014. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, ki az a Bíró Miklós, de ha akkora Fideszes, reagálhatna ő is azokra a dolgokra, amit valaki említett: trafikmutyi, a földmutyi stb. Ángyán József, NAV dolgozó, aki kitálalt. Mert én pl a Fideszre szavaztam 2010-ben, és most szégyellem magam.
2014. okt. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Mármint Ángyán a földmutyival kapcsolatban szólalt meg, csak rossz helyre tettem a vesszőt.
2014. okt. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon szerencsétlenek azok az ellenzékiek, akik ha már kifogynak az alaptalan kifogásaikból, csak a régi, igazi ok nélküli dolgokkal jönnek elő, a végső kétségbe esésükben a fenyegetés kártyát is előszedik mert nincs több, nincs más. Gyerekek, ennyire elfogyott már minden muníció? Tényleg nincs valódi ok a támadásra? Amikor valaki igazat szól, akkor meg kell próbálni megfélemlíteni mert nincs valódi ok, amivel szembe lehet vele szállni? Minek kell ennyire kétségbe esetten próbálkozni? Csak azért hogy kopjanak a gombok? Jellemző. Fogadjátok el, nincs szüksége az országnak arra amit ti kínáltok. Hazudozások csalások és újabban a fenyegetések, ezek nem értékelhető fogalmak egy vitában a gondolkodó embernek.
2014. okt. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!