Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az áprilisi választásokon a...

Az áprilisi választásokon a cigány párt annyi szavazatot sem kapott, mint ahányan a pártban vannak. Ez azt jelenti, hogy még a párttagoknak sem sikerült az, hogy jó helyre tegyék az X-et. Volt valami logója a "pártnak"?

Figyelt kérdés
Vagy csak oda volt írva a párt neve? Más magyarázatot nem találok.

2014. szept. 21. 10:40
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Egy pártot üzemeltetni pénzbe kerül, a kampányok, reklámozás, rendezvények, programok különösen sokba kerülnek.


A Cigánypártnak meg nincs pénze.


Na, meg a cigányokhoz eljuttatni az információt a pártról, az is művészet...

2014. szept. 21. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Na igen, de ezek szerint még az ún párttagokhoz sem jutott elaz információ. Esetleg a párttagok nem tudtak arról, hogy ők párttagok, és nem is hallottak erről a "pártról"? Vagy nem értem, akkor legalább ők miért nem rájuk szavaztak?
2014. szept. 21. 10:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

1-es:

Nincs pénzük???! Tudod mennyi pénzt kapnak az ilyen kamupártok?!!?!? Pl. a Munkáspárt 300 milliót, a Jesz meg 400 milliót kapott!

A cigányok azért nem szavaznak, mert nem akarnak nemzetiség lenni, egyszerűen nem törődnek vele, hogy ők cigányok - sőt, mint negatív jelzőt használják ők is -, és ezért van az, hogy hivatalosan a cigányok az 1%-ot sem érik el a népességben...

2014. szept. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
A cigányokat nem szükséges lejáratni, lejáratják ők magukat. Azon kívül az interneten 1000+1 helyen megtalálod, mint tényt, hogy NEM kaptak annyi szavazatot, mint ahányan a pártban vannak. Ez így történt. Tehát akkor szerinted miért is provokáció?
2014. szept. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Kamu párt azonnal össze marakodhatott.

2. Kamui tagok voltak a temetőből összeírt tagokkal. Azok ugye meg nem mennek el szavazni.

2014. szept. 21. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó, hogy kitörölték a "neprovokáldadrágacigányokat" hozzászólást, most olyan, mintha én magam provokálnék. :) Nem lehetne azt is törölni akkor?
2014. szept. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Francba, lemaradtam róla, csak most jöttem fe....
2014. szept. 22. 22:02
 8/9 anonim ***** válasza:

"Tök jó, hogy kitörölték a "neprovokáldadrágacigányokat" hozzászólást"

Meg is lepődtem rajta alaposan. Az ilyesmi inkább a kuruc.infora jellemző. A kérdést viszont továbbra is gúnyos hangvételűnek, és provokatívnak tartom. És nem azért, mert a romákról van benne szó, hanem azért, mert burkoltan analfabétának hívod a párt tagjait, és a logójával kapcsolatos kérdésben idézőjelbe teszed a párt szót. Miközben egy bejegyzett, engedéllyel működő pártról van szó.

2014. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Húú, te hogy estél 20%-ot pár nap alatt? Nem gyanús ez neked? :)

Elég sok bejegyzett párt volt, aki felvette a pénzt, aztán hírét-hamvát sem látni többé. Szerintem te valami burokban élsz, más magyarázatot egyszerűen nem tudok elképzelni.

2014. szept. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!