Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Én rájöttem valamire! Ti is...

Én rájöttem valamire! Ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

A fideszesek vannak belezúgva gyurcsányba meg a baloldalba. Ha bármiféle kritikát fogalmaz velük szembe bárki -> gyurcsány, baloldal, elmútnyócév


Vagy valahogy mindig szóba hozzák a baloldalt, pedig az ég világon senki sem említette. Nem is egy hírportálon kommentekben is, volt vagy 40 kritikát megfogalmazó komment valamivel kapcsolatban, amit a fidesz csinált, megjönn a 41. komment egy fidesz hívőtől, és máris szóba került a baloldal, meg gyurcsány.


Biztos vagyok benne, hogy ők igazából szeretik gyurcsányt meg a baloldalt, csak titkolják.


Igazam van?


2014. szept. 25. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Nincs.
2014. szept. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2014. szept. 25. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak annyit jelent, hogy még mindig a baloldali összefogást, az MSZP-t és Gyurcsányékat tekintik a fő riválisnak, ezért őket támadják (míg például a Jobbikot, LMP-t alig).
2014. szept. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem az összes fideszes bolond.
2014. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%
Az mszpt azért szereti a fidesz, mert dilettánsok gyülekezete, és mindig rájuk lehet mondani, hgoy mait csináltak, az nem volt jó, attól függetlenül, hogy ígérgettek össze-vissza. Csak azt felejtik el, hogy az a múlt, azon már nem lehet változtatni, viszont ők ugyanazt csinálják, csak még pofátlanabbul, gyakorlatilag nem is tagadják, hogy a trafikokat barátoknak osztották ki, a közpénzt pedig két kézzel szórják. Esetleg egy kicsit sunnyognak csak.
2014. szept. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Akkor kijelenthetjük, hogy ha én felrobbantok egy boltot, majd utána arra hivatkozok, hogy hitler meg kinyírt több millió embert, akkor én jobban teljesítek, valamint sikeresen átmentem a fideszes logikai vizsgán?


Hát ez remek.

2014. szept. 25. 16:23
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Durva párhuzam, de gyakorlatilag igen :D
2014. szept. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs igazad!


Talán abból az egy okból "szeretik", hogy sikerült neki a "baloldalt" szétzúzni, és a jelenléte a politikában inkább a malmukra hajtja a vizet. :D

2014. szept. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A baloldalt a sok hiszékeny birka zúzta szét! De nem baj, most orbán apjuk alatt keservesen megfizetnek a naivságukért! Talán nem ennek a kóklernek kellett volna hinni!
2014. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"A baloldalt a sok hiszékeny birka zúzta szét! De nem baj, most orbán apjuk alatt keservesen megfizetnek a naivságukért! Talán nem ennek a kóklernek kellett volna hinni!"


Ne akard már mentegetni a haverodat! Cáfold meg!


És akkor kinek kell hinni? A paprikajancsi gyurcsó-bohócnak? Akkor gondolom ti is ugyanolyan hiszékeny birkák lehettek. (Egyébként én egyszer sem szavaztam a mostaniakra, de attól még a főnököd sem alkalmas miniszternek, szóval inkább új arcokkal kellene előrukkolnotok kormányt váltani.)

2014. szept. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!