Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik pártra szavazzak? Miért?

Melyik pártra szavazzak? Miért?

Figyelt kérdés
Normális válaszokat várok indoklással, mivel ez lesz az első szavazásom! :D
2010. jan. 25. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Nekem is ez lesz az első és Jobbik.
2010. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
de miért pont a jobbik? az nem sikkaszt annyit? vagy betartja az ígéreteit?
2010. jan. 25. 19:54
 3/21 anonim ***** válasza:
a fideszre mert lop ő is de nem annyit, meg amikor ők voltak akkor volt tanulási lehetőség vagy 40 db szakmát lehetett tanulni a munkaügyin meg a kismamák is tanulhattak.
2010. jan. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
20%
Mszp,Ők törődnek egyedül a "kisemberekkel",a Fidesz csak a Felső középosztályt támogatja.
2010. jan. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

a jobbik még nem sikkasztott és még nem tudjuk, betartja e az ígéreteit, ezért megérdemel egy esélyt, mivel a többi párt már mind sikkasztott és egyik sem tartotta be az ígéreteit...másrészt a jobbik támogatni fogja a tisztességes családokat, a fiatalokat (családalapítás,pályakezdés), a dolgozó embereket, visszaszorítja majd a bűnözést és visszahozza az éveken keresztül jól bevált, erős oktatási rendszerünket, ami még ért is valamit( a mostani már cska egy kalap sz.r)...ha érdekel bővebben, olvasd el a program azon részeit, amik leginkább érintenek téged:


[link]

2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
igen, gázáremelés, víz, villany emelés meg áfa emelés20 ról 25re. Munkanélküliek arány csak növekszik.. Ja meg ha a vállalkozókat senki nem segíti akkor a parasztembereknek nem lesz munkájuk.
2010. jan. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

A kampányban minden párt igyekszik a legtöbbet ígérni,és azt állítja,hogy mindig be is tartja amit ígér.A többi párt - szerintük- csak hazudik, és nem fog betartani az ígéreteiből semmit.Hallani fogod ezt a következő hónapokban.Szépen hangzó ígéretekben toronymagasan vezet a Jobbik,de nem tud belőle semmit betartani.Ha visszakeresed itt a linkeket,találsz elég sokat,ahol a pénzügyekhez és gazdasághoz értő emberek megmagyarázzák,hogy miért nem jók az elképzeléseik,milyen kárt okozna a megvalósításuk az országnak.De ne a Kurucz-infót nézd,mert az nem mond igazat.

Legjobb,ha végignézel minden programot.Megpróbálod eldönteni,hogy melyik az,amit megvalósíthatónak hiszel.

És arra szavazol,aki a legkevesebbet ígéri,mert annak a legnagyobb valószínűsége,hogy be is tart majd valamit.

2010. jan. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
23%

20:00 Nem sikkasztott???


akkor ezt olvasd el:

[link]

2010. jan. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
60%

"Mszp,Ők törődnek egyedül a "kisemberekkel",a Fidesz csak a Felső középosztályt támogatja.

"


Igen, nekem csak a jövőmet tették tönkre. Összesen van egy faládám, benne vannak az irataim, egy kitűző és egy két tárgyam egy kirándulásról, mégis a bőrömet akarják lenyúzni.

Biztos én vagyok a burzsoá...

2010. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
64%

LMP. Új párt nincsenek lejáratva/lejáratódva. FIDESZ-nek, MSZP-nek nem kéne több esélyt adni szerintem.

Am. nem korruptak, teljesen nyílvános a könyvelésük:

[link]

Nincsenek a nagytőkések, vagy más pártok befolyása alatt, nem szélsőségesek, és szerintem a célkitűzéseik is jól.

[link]

[link]

2010. jan. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!