Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Jobbik tervez valamit a...

A Jobbik tervez valamit a cigányok ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 25. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%
igen, szegényeket munkára fogja és 2 gyerek után csak adókedvezmény formájában lesz családi pótlék,úgyhogy a gyerekgyártásból sem tudnak majd megélni, ja és a legborzalmasabb: a kártyán kapott szociális segélyből nem lehet inni! hogy fogják kibírni????
2010. jan. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
81%

Igen, segít nekik felzárkózni. Kisegíti őket a mély szegénységből. És támogatja a felzárkózásukat, a többségi társadalomhoz.

A bűnözőket pedig börtönbe zárja.


Pont az SZDSZ ellenkezőjét fogja csinálni!

2010. jan. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
18%
mind1 mit tervez mert sztem esélyük sincs nyerni a választásokon.és mint tudjuk mindig annak a tervei kerülnek megvalositásra aki hatalmon van.amugy sztem mindet ki kéne toloncolni és akk örüljenek hogy még élnek.a háboru után elfoglalták az országunk egy jo részét,hozzájuk csatolták.éljenek akkor meg már ott takarodjanak vissza oda.van képük még ezt is benépesiteni.mi lesz igy az országgal cigányok 10 gyerek/család magyarok 1 gyerek/család max2.15 év aztán mi leszünk kisebbségben és menekülhetünk külföldre különben kinyirnak minket.r*hadékok.
2010. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
63%
Remélem!
2010. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
67%
Olyat tervez, amit a cigányok, de inkább az őket felkaroló antifák úgy vélnek, hogy az a cigányság ellenére van, és ezt a cigányok el is hiszik az faelleneseknek.
2010. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
11%
Ha a hozzászólásaikat olvasod,akkor mind kiírtaná.Amúgy pedig nincs megvalóstható ötlete velük kapcsolatban,csak szólamok.
2010. jan. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
88%

20:02!


"a háboru után elfoglalták az országunk egy jo részét,hozzájuk csatolták.éljenek akkor meg már ott takarodjanak vissza oda."


Hova csatolták??? Cigányisztánhoz??! :D Nem hallottam még ilyen országról.Biztos, h erre a kérdésre válaszoltál ???!

2010. jan. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
29%

20:02 vok

romániára gondoltam bár sztem ezt te is tudod.és majd kiváncsi leszek azok véleményére akik nem igy gondolják mint én hogy mit mondanak akkor amikor a cigányok elveszik a házát stb aztán kicsinálják.addig kéne tőlük megszabadaulni amig lehet.kártevők.

2010. jan. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
A házadat nem a cigányok fogják elvenni, hanem a fehérek... Ja persze az nem számít. Nekik szabad.
2010. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Csak mert dühítő hogy mindenhol belekötnek az emberben, az iskolákban verik a magyar diákokat akik nem mernek ellenállni. Amugy köszönöm a válaszokat!
2010. jan. 25. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!