Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha új kormány lesz, az mer,...

Ha új kormány lesz, az mer, vagy tud valamit tenni a bankok embertelen gusztustalan viselkedése ellen?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 21:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha banki dolgozó vagy akkor nyilvánvaló miért nem érted a kérdést.
2010. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok banki dolgozó, ahogy gondolatolvasó sem, bármennyire szégyellem is. Tényleg szeretném tudni, hogy a KÉRDEZŐ mit ért "gusztustalan viselkedés" alatt. De miyen meglepő, hogy ekkora egyetértésben erre még mindig nem írt semmit, csak üres frázisokat...
2010. jan. 30. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát, ha az neked üres frázis, hogy a barátomékat két gyerekkel kilakoltatják és a házukat árverezik, akkor nincs miről irkálni egymásnak. Ebben az országban mindenkinek meg kell húzni a nadrágszíjat, mindenkinek önmérsékletet kell gyakorolni, csak a bankoknak nem. Na erre gondoltam.
2010. jan. 30. 14:27
 14/18 anonim ***** válasza:

Az, hogy ma Mo-on 700 000 devizahiteles ember van. Aki a törlesztést 90e ft-al kezdte, az ma 200e ft-ot fizet havonta. Az állam segített nem tudom mekkora összeggel a bankokon, hogy ne menjenek csődbe (!!!). És igen amit a kérdező is írt.. az állandó kilakoltatások.

[link]

Ajánlom ezt a cikket..

2010. jan. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

"Hát, ha az neked üres frázis, hogy a barátomékat két gyerekkel kilakoltatják és a házukat árverezik"


- Nem, ez nem üres frázis. Belehaltál volna, ah ezt első kérdésemre leírod? És még Te pattogsz..

2010. jan. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Ha ennyire sötét vagy olvass utána. Rajtad kívül szerintem mindenki tudta, hogy miről van szó. Ha alapból nem jössz rá, akkor valószínűleg válaszolni sem tudsz..

2010. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én például elég gusztustalannak tartom hogy a szerződést egyoldalúan módosítják és a kamat érdekes módon mindig emelkedik évekre előre.
2010. jan. 31. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Arra kíváncsi lennék, hogy milyen a magyar lakosság hitelállományának összetétele.

Nekem nincs plazmatévém, új autóm, 20 milliós házam.

Ja hitelem sincs.

Úgy gondolom, hogy ha nincs pénzem akkor nézem a képcsöves tv-t járok a 10 éves autóval. Ha meg kockáztatok egy bankhitellel és bedől az cumi.

A lakáshiteleseket is két csoportba sorolnám. Az egyik oldalon vannak azok, akik az emberi lakásfeltételek megvalósításához vettek fel hitelt, de még azt sem tudják fizetni. pl. egy kétszobás tömblakásra. Őket sajnálom és segíteni kellene rajtuk.

Az egyik műsorban panaszkodott egy adós. 30 milliós házra vett fel egy csomó hitelt és most egekbe szökött a törlesztőrészlete. Túlvállalta magát. A jakuzzin túl is van élet. Bocsi.

2010. jan. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!