Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy párt ifjúsági tagozata...

Egy párt ifjúsági tagozata mennyire lényeges?

Figyelt kérdés

Üdv,

19 éves egyetemista vagyok. Szeretnék belépni egy pártba, de nem tudom hogy a pártba vagy a párt ifjúsági tagozatába lépjek be?!

Melyik lenne jobb számomra? (tervezem, hogy később (az egyetem elvégzése után) a politikával szeretnék foglalkozni)

NORMÁLIS válaszokat, Köszönöm!



2014. dec. 2. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Hogy érted, hogy melyik lenne jobb neked?


Azt válaszd amelyiknek tetszik az ideológiája, amelyikkel tudsz azonosulni.

Ezt meg egyedül te tudod.


Ha aktív tag vagy, akkor igen, lehet belőled politikus.De, ahhoz keményen kell aktivistáskodni.

2014. dec. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

Hát épp ezt nem tudom, hogy ilyen lehetőség az ifjúsági tagozatból is van? Vagy hol nagyobb erre az esély?

Illetve mi a fő különbség a kettő között? (ezt nem tudom valójában)

2014. dec. 2. 18:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hogy melyik pártba érdemes belépned, az igazából a te döntésed igazából... Mondanám hogy abba a pártba amelyikkel én szimpatizálok, de tényleg neked kell tudni hogy kinek a politikájávla értesz egyet!


Ha nagyon aktív vagy, elején a kampányolásnál vennék hasznodat: szórólapozás, plakátolás, aláírásgyűjtés, stb... Nyílván akkor figyelnek fel rád, ha határozott jellem vagy, és "értelmiségibb" munkákat is el tudsz vállalni. Aztán kérdés hogy a te környékeden a te pártod mennyire erős. Mondok példát: Ha mondjuk Budán a XII. kerületben az MSzP-be, akkor helyi szinten igazából sose lesz nagy jövőd...

2014. dec. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as:

akkor szerinted nem az ifjúsági tagozatába kellene belépnem az adott pártnak?

2014. dec. 2. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ország melyik részén laksz?
2014. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!