Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a Jobbik legyőzhet...

Szerintetek a Jobbik legyőzheti a Fideszt 2018-ban?

Figyelt kérdés
Ld. görög parlamenti választások

2015. jan. 26. 11:52
1 2 3 4
 1/35 Körmendi Mátyás ***** válasza:
74%

Le, de nem valószínű.

A Fidesz a választások előtt fél évvel elkezd osztogatni és megint szerez magának egy rakat szavazót, akikkel nyerni tud.

2015. jan. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Itt nem olyan a helyzet.
2015. jan. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
68%
Írhatnám, hogy igen, de szerintem nem valószínű.
2015. jan. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
30%
Nem, semmiképpen.
2015. jan. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
20%
Kicsi a valoszinusege. Szerintem meg annyit sem kapnak mint tavaly.
2015. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
55%
Lehetséges, de ezt nem lehet megmondani ilyen korán. A Fidesz még csak fél éve van kormányon.
2015. jan. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
2015. jan. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
91%

#7: Nem biztos, hogy a jobbikosok pontoznak le. Én jobbikos vagyok, de láthatod feljebb a véleményemet. Mellesleg mindenkit felpontoztam.

...

Ez a pontozás nagy hülyeség. A gyk-n vannak "hivatásos lepontozók". Nekik nincs semmi dolguk, és azzal szórakoznak, hogy lepontoznak minden választ, kérdéstől, választól függetlenül.


Egyszer volt itt egy olyan kérdés, amire rossz választ nem lehetett adni, mivel valami olyan volt, hogy Szerinted ...? Erre nagyjából csak igennel és nemmel lehetett válaszolni, mégis minden válasz 50% alatt állt.

2015. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Dehogynem...a jobbikos 16 éves pelusosok pontoznak le mindig mindenkit..és mindig a jobbik biztosan nem nyer választásit típusú válaszokra. és utána csodálkoznak, hogy az ő "szerény" szellemi szintjükkel azonosítják a Jobbikot és normális jobbikosokat. Szégyen, hogy ezeket egy lapon emlìtik velünk. ..vona is balf ék, hogy nem távolítja el őket a párt közeléből. .
2015. jan. 26. 14:22
 10/35 anonim ***** válasza:
80%
Nem hiszem, hogy csak a jobbikosok pontoznak le. Volt egy olyan kérdés, hogy melyik pártra szavaznál, ha most lenne választás? Ott is le volt pontozva az összes válasz, párttól függetlenül. A "Jobbikra" válaszok közül is le volt pontozva elég sok.
2015. jan. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!