Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Érdemes csatlakozni egy...

Kkkkkkkiiiiiii kérdése:

Érdemes csatlakozni egy politikai párthoz? Pl. a Jobbikhoz?

Figyelt kérdés

19 éves végzős gimnazista és leendő joghallgató vagyok

mennyire nehéz feljebb lépni a ranglétrán, ha már tag vagyok

mik lesznek a feladataim, ha csatlakozom? kit tartanak igazán jó aktivistának/tagnak?

hogyan kerülhetnék be akár a Parlamentbe? milyen utat kell bejárnom ehhez?


2015. febr. 15. 20:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
jogásszal jó lóra tettél ha valami autokrata párt segnyalonca szeretnél lenni. Itt egy jó guide: [link]
2015. febr. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ahogy hogy fentebb juss vagy az kell hogy valami fejes rokona legyél, vagy tudj kompromittáló dolgokat a fejesekről. Másképp nem fog menni. Egyébként meg nem érdemes mert a jogi karrierednek ezzel annyi.
2015. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Hosszú, szemölcsös nyelv a siker záloga. Nagy előny, ha morális készségeid nem túlfejlettek és nem vagy túlérzékeny.
2015. febr. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha párthoz akarsz csatlakozni, akkor elsősorban ne karriernek tekintsed.

Gondolom parlamenti képviselő akarsz lenni.


Teljesen más, mint egy cégnél mondjuk ügyvédként dolgozni, nem is úgy kell rá tekinteni.


A párhoz, amihez csatlakozni akarsz, fontos, hogy tudj azonosulni az ideológiájával, terveivel.

Ne azért csatlakozz, mert "ez a párt erős, lehet győz és akkor miller leszek".


Ha a Jobbik tetszik, akkor ahhoz csatlakozol, ha az LMP, akkor ahhoz és így tovább.


Karrierista politikusból már Dunát lehetne rekeszteni.

2015. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem érdemes csatlakozni egyikhez sem.Csak az idődet vesztegetnéd a semmire vagy káros tevékenykedésre.
2015. febr. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Bemész a párt helyi irodájába és ott választ kapsz a kérdéseidre. Ha valami kitérő semmilyen választ adnak, szerintem hagyd is ott.
2015. febr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én Jobbik szavazó vagyok, de mi a garancia, hogy egy párt - bármelyik - ugyanazt fogja hirdetni mondjuk 5 - 10 év múlva mint ma? Ma hellyel - közzel egyetértek velük, és ha pár év múlva - teszem azt csak a példa kedvéért - liberálissá válik én meg ma jól belépek, akkor mi lesz? Korábban megfigyelhettünk ilyeneket. Úgyhogy egyikbe sem lépnék be.
2015. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

Inkább válassz egy baloldali, értelmiségi pártot, a Jobbikhoz eszedbe ne jusson csatlakozni! Ők egyszer fognak kormányra kerülni, de hatalmas bukás lesz a vége. Választási ígéreteik hiába hangzanak jól egyesek számára, megvalósítani őket lehetetlen, vagy durva következménye lesz.

A baloldalé a jövő, a kérdés csak az, hogy hány választási ciklust kell várnunk, hogy végre méltó emberek üljenek az ország élén.

2015. febr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
A baloldalnak nincs jövője.
2015. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem úgy néz ki, a DK a nulláról indult, és a többi baloldali pártot kezdi nagy erővel lenyomni.
2015. febr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!