Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Egy dologra lennék kíváncsi,...

Egy dologra lennék kíváncsi, hogy mikor a FIDESZ kormány volt, akkor milyen jó és rossz intézkedéseket tettek? Miért jó a FIDESZ, miért volt jó, ha jó volt?

Figyelt kérdés
2010. febr. 13. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
a széchenyi terv az jó volt
2010. febr. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Én speckó a Bokrosnak köszönhetően vesztettem el a családi pótlékot(Horn Gyula),pont akkor amikor a legjobban kellett volna,mert albérletben laktunk.Amikor a Fidesz került hatalomra,visszakaptam.
2010. febr. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Én rák végső stádiumában voltam, aztán meggyógyultam mikor a Fidesz hatalomra került.
2010. febr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jól van, nem a fidesz miatt lett jól, azt csak az Isten akarta, hogy meggyógyuljon!
2010. febr. 13. 21:41
 5/10 anonim ***** válasza:
42%
A Fideszes mutyiönkormányzat tönkretette az iskolámat... /2009/
2010. febr. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

4 év alatt nem emelték a családipótlékot.

A nyugdíjemelés mértékét drasztikusan csökkentették.

Bevezették az adóból leírható kedvezményeket.De ezt csak a magaskeresetűek vehették igénybe,az alacsonykeresetűek nem.

Bevezették a Széchenyi-tervet.Ebből jelentős részt kaptak az egyházak,és azok,akik lejattoltak belőle.

Bevezették a 30 milliós kedvezményes kamatozású hitelt.Ezt sem tudta igénybevenni az alacsonyabb jövedelmű,mert nem volt hitelképes.Aki viszont ekkora összegre hitelképes volt,az legalább a duplájával rendelkezett kp.-ban.Ez is arra volt jó,hogy a gazdagok a gyereküknek is vehessenek egy lakást.A kamatkülönbözetet még ma is fizeti az állam.Abban az évben a bankok soha nem látott extraprofitra tettek szert.

Az autópálya építést olyan cégre bízták,aki nem volt ebben jártas.Ő egy alvállkozót bízott meg az építéssel,aki szintén nem értett az útépítéshez,akit ő bízott meg az végezte a munkát.És Orbán-papa kőbányájából vették a követ.

Eladták az állami gazdaságokat potom pénzért,a későbbi MAGOSZ-os nagygazdáknak,OV feleségének Tokajt.Emellé még nagyösszegű vissza nem térítendő állami támogatást is kaptak.

Megépítették az Erzsébet-téri gödröt.

Építettek az autópályán soha nem használt beléptető-kapukat.

Működött az Országimage Központ,melynek feladata OV és a Fidesz dicsőítése,és a tevékenységükről videó-készítés.

OV rendelt egy festményt a kormányáról.A festő a 20 milliós munkadíját soha nem kapta meg.

Torgyán komoly károkat okozott a mezőgazdaságnak.

Szétverték a Kisgazda Pártot.

Mi jót tettek : A gazdagoknak jobb volt,mit addig.A kiskeresetűeknek pedig sokkal rosszabb.

Hirtelen ennyi jut eszembe.

2010. febr. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
21%
Bezzeg a maszop megmutatta a tutit, ugye, utolsó? :D
2010. febr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
55%
...Elérte, hogy beléphessünk ez EU-ba ( Megyónak már csak alá kellett írni),és ha kormányon maradt volna már egy éve euróval fizetnénk, és nem a Szlovákok után, a Románokkal fej-fej mellett kéne versengenünk...
2010. febr. 14. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%

szerinted az jó lenne, ha euróval fizethetnénk?

Kérdezd meg a görögöket!

2010. febr. 14. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
46%
Az euróval csak annyival járnánk jobban, hogy megúsznánk egy utat a pénzváltóig...
2010. febr. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!