Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Milyen üzenete van annak,...

Milyen üzenete van annak, hogy egy full jobboldali városban, mint Veszprém, a Jobbik nem tudott győzni? Sem a Fidesz?

Figyelt kérdés
Szerintem, amíg a Jobbik nem képes ilyen nagyobb városokat megszerezni, az egyet jelent azzal, hogy eléggé bizonyos helyekre koncentrálódik a tábora és nem igazán van így esélye megnyerni a 2018-as választásokat. De ez az én véleményem. Kíváncsi vagyok, ki hogyan látja. 15 évesek valóságtól elrugaszkodott válaszai nem érdekelnek.Köszönöm.

2015. márc. 2. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Igazából szerintem semmilyen. Inkább max. annyit üzen, hogy az embereknek tele van a tökük a politikával. Szerintem ahhoz képest, hogy miről szólt, nagyon kevesen mentek el rá.
2015. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%

A Jobbik főleg a full jobboldali városokban nem annyira erős.

Inkább a szoci, exszoci fellegvárakban erősek, mint például Ózd, Miskolc...stb

A klasszikus jobboldali városokban a Fidesz a fő erő.


Emellett a Jobbiknak nincs médiája.


A baloldal meg még mindig hatalmas médiabirodalommal rendelkezik.Emiatt pár hónap alatt felfuttatták ezt az eddig totál ismeretlen, totál tapasztalatlan Kész Zoltán, persze szigorúan hangoztatták, hogy független jelölt, független jelölt.


Mennyivel jobban hangzik, hogy független jelölt, mint, hogy Mszp-DK-PM jelöltje:Kész Zoltán, nem?


2018-ban, szerintem sem nyer a Jobbik.Nem forrtak még eléggé ki.

2015. márc. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2-es jól mondja, az MSZP még mindig nagyobb médiával rendelkezik, mint a Fidesz, pedig az nagy szó. Persze, hogy ők pampogtak itt az EUnak szólásszabadságról meg ilyenek.
2015. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
A DK-nak át kellene vennie a baloldal felett a vezetést, mert az egyetlen olyan pártot képviseli a sok közül, aminek van elképzelése az ország csődből való kihúzására, és egy kulcsfigurája Gyurcsány Ferenc személyében, akinek a vezetésével, és a karizmatikusságával egy komoly ellenzéket össze lehetne hozni. Mesterházy, Bajnai, és a többiek már leszerepeltek, szakembernek jók, de vezető egyéniségnek nem. Tiszteletben tartom őket, de a tényekkel tisztában kell lennünk nekünk is, baloldali értelmiségieknek.
2015. márc. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincsen még elég támogatottságuk.
2015. márc. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"A DK-nak át kellene vennie a baloldal felett a vezetést, mert az egyetlen olyan pártot képviseli a sok közül, aminek van elképzelése az ország csődből való kihúzására, és egy kulcsfigurája Gyurcsány Ferenc személyében, akinek a vezetésével, és a karizmatikusságával egy komoly ellenzéket össze lehetne hozni. Mesterházy, Bajnai, és a többiek már leszerepeltek, szakembernek jók, de vezető egyéniségnek nem. Tiszteletben tartom őket, de a tényekkel tisztában kell lennünk nekünk is, baloldali értelmiségieknek."


Nem unod még mindenhol reklámozni a bohóc vezéred ripacspártját? :D

Szánalom a köbön, hogy vannak ilyen alakok akik szavaznának még arra a leszerepelt bohócra meg a törpepártjára! :)

2015. márc. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!