Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha Magyarországon lesz a 2024...

Ha Magyarországon lesz a 2024 es olimpia, akkor miből fizetjük ki?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%
Mondjuk pl. a magánnyugdíjak mintájára lenyúlják a bankbetéteket.
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Semmiből. Orbán bevállalta mert tudja hogy ezt már nem neki kell kipaszírozni az adófizetőkből. Sunyi egy alattomos ember orbán is mint a többi fideszes.
2015. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Ezt a kérdést minden olimpiarendező országban felteszi valaki. Azzal szokták nyugtatni a népet hogy a sok sportturista által majd bőven megtérül. Én vagyok az egyetlen az országban aki beismeri magáról hogy nem ért a közgazdaságtanhoz, így majd valaki számolja ki helyettem hogy tényleg megtérül-e.
2015. márc. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy pl. az Angolok megkérdőjelezték a pénzt 2012 ben.
2015. márc. 11. 21:25
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy hallottam, hogy próbálnak kidolgozni valami gazdaságosabb módszert, hogy a kisebb országok is tudjanak rendezni olimpiát. Persze ettől még óriási költségei lesznek.

Görögország 2004-ben rendezett, és ott elég siralmas az állapota jó néhány létesítménynek, tehát kihasználtságra nem kell számítani, ezért próbálnak mindent "összeszedhetőre" építeni.

Sokan nyugtatnak azzal, hogy majd a sportturizmus, de nekem vannak fenntartásaim ezzel kapcsolatban.

2015. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%
Én még olyan olimpiáról nem hallottam, amit legalább nullszaldósra ki tudtak volna hozni. Persze az már más kérdés, hogy ha az infrastruktúra alapból rendelkezésre áll és nem kell arra milliárdokat költeni, hogy kiépítsük azokat. Magyarországon viszont szerintem sajnos a nulláról kéne az egészet kezdeni.
2015. márc. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
A folyamatos jobboldali kormányzás után (Fidesz-Jobbik-újra Fidesz) annyira megerősödik a GDP, hogy egymásután 2 olimpiát is rendezünk.
2015. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Majd csak kisajtolják belölünk valahogyan.
2015. márc. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem lesz itt olimpia. Ahhoz minden tekintetben kevés az ország.
2015. márc. 12. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

3:

Nem kell itt számolni, csak meg kell nézni a görögöket...

2015. márc. 12. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!