Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » V mint Vérbosszú című film...

V mint Vérbosszú című film politikai háttere. Mi jut róla eszetekbe?

Figyelt kérdés

[link]


Minden véleményt szívesen várok. Kíváncsi vagyok, hogy a különböző világképűek hogyan viszonyultan a mozgóképipar eme művéhez.


2010. febr. 17. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem az jut róla eszembe, hogy eltorzították amikor filmre vitték. Az eredeti sokkal kontrasztosabb képet adott. Ettől függetlenül agy jó kis filmet hoztak össze belőle.
2010. febr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, klasszikus probléma, hogy nem tudják, nem képesek eredeti formában átültetni egy hosszú képregénysorozatot egy másfél órás filmbe. Nem értem miért nem próbálják ezeket sorozatként megvalósítani.
2010. febr. 17. 17:04
 3/4 sasanpasa válasza:

Sokak szerint a kommunizmusról szól a film. Szerintem inkább a szocializmus egy groteszk változata jelenik meg a filmben. Mi letudtuk egy rendszerváltozással, ha letudtuk.

Sajnálom, hogy nem lett sikeres a film. Az alkotás átvitt értelemben viszont nagyon is jól sikerült. Csak az akarja érteni aki mer gondolkodni. Mert mint tudjuk, nem sokan akarnak.

És eme sorok már nem kötelezőek kedves kérdező, de ha tovább olvasod rendben elárulom. Attól tartok M.O. is ebbe az irányba halad. A legfelső bíróságban, a szavazóbizottságban is narancs emberek ülnek. Várva az időt mikor elő lépnek. Rendelet engedi meg a fegyveres önvédelmet akár az utcán.

2012. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy kis "mi is így végezzük" jellege.
2012. júl. 1. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!