Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem furcsa hogy Nostradamus,...

Nem furcsa hogy Nostradamus, Vanga és a Nyirkai Jóslat egyet mondanak Magyarországgal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy sokan csupán babonának tekintik, valószínüleg az is, de a 2 legnagyobb jósa a történelemnek (leg elismertebbek) +a a Nyirka jóslatok is megjövendőlték a 2 világháborút és mind kettőben Magyarországot vesztes oldalra juttatták, majd a 3. világháborúban világhatalommá vált. Mi a véleményetek erről?



Kritizálásokat nem kérek, aki hülyeségnek gondolja az egészet az max vicceljen vele, de ilyet nem kérek hogy mennyi hülye.



2015. ápr. 4. 20:39
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
43%
Elég szar világ lesz az, ahol a magyarok a világ urai :)
2015. ápr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Nem tartom valószínűnek.
2015. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%

Lehet, hogy nem elég színes a fantáziám, de nem tudom elképzelni Magyarországot világhatalomként.


A világhatalmi státuszhoz órási terület, nagy népesség, katonai potenciál és GDP kell.

Nem tudom, hogy honnan szerezné meg mindezt Magyarország.


Ha a lesz III. Világháború és netán a győztesek oldalára kerülnénk, akkor sem tudnám elképzelni, hogy csak úgy jutalomból kapunk annyi területet.

2015. ápr. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 petizacc ***** válasza:
100%
A III. világháború után senki sem fogja uralni a világot.
2015. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Ne kritizáljátok már őt, hát nem látjátok, hogy nem kér kritikát? :D
2015. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A Nyirkai jóslat 1948-tól kezdődik, így elég nehezen jósolhatta meg a 2 világháborút, Nostradamus Magyarországra vonatkozó jóslatait Szentmihályi Szabó Péter írta szórakozásból, amit már rég elismert, Vangának pedig elég elrugaszkodottak voltak a jóslatai, többek között 2010-ben kellett volna kirobbannia a III. világháborúnak, ami tavaly ért volna véget.
2015. ápr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon aranyos, ahogy a széljobberek minden kis fűszálba kapaszkodnak, csak hogy igazolni tudják a magyarok felsőbbrendűségét. :))
2015. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én is tudom hogy hülyeség, de azért számomra érdekes az ilyen jóslatokat elemezgetni, és nem hiszem hogy bárkinek is bármi kára származik belőle :).
2015. ápr. 4. 20:56
 9/9 anonim ***** válasza:
20%

De, például neked.

Súlyos agysorvadást okoznak, úgy hogy csak óvatosan velük. :)

2015. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!