Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyire befolyásol titeket...

Mennyire befolyásol titeket pártválasztásnál, szavazásnál az itt működő pártaktivisták, propagandisták, bértollnokok korteshadjárata, agitálása?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 20:04
 1/8 anonim ***** válasza:
4%
Engem 100% ban.
2015. máj. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%

0%

Előbb olvasok programokat/figyelem a megnyilvánulásokat/tetteket.

2015. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Általában negatív irányba nyom, tavaly például azért voksoltam az LMP-re mert az itteni vadjobbikosok válaszai meggyőztek róla, hogy a szélsőjobbos pártjukra szavazni egyet jelentene azzal, hogy közösséget vállalok velük, szóval rám hatott, a jobbikos propaganda csak visszafelé sült el a dolog.
2015. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
A 3#-al ellentétben, miután sokszor törlésre kerül az amúgy nem sértő, ténymegállapító és következetesen felállított hozzászólásaim, ezért inkább megerősítést nyer a saját hitem.
2015. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ha az itteni tudatos és tudattalan (ez utóbbiak vannak többen) "aktivisták" alapján kéne szavaznom, akkor inkább felgyújtanám a szavazólapot, annyira értelmesen tudják a legtöbben kifejteni kiskedvencük melletti, utálatosuk elleni nézeteiket. De nem a többi szavazó (tényleg van szavazójoguk egyeseknek???) miatt döntök.
2015. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

"Általában negatív irányba nyom, tavaly például

azért voksoltam az LMP-re mert az itteni

vadjobbikosok válaszai meggyőztek róla, hogy a

szélsőjobbos pártjukra szavazni egyet jelentene

azzal, hogy közösséget vállalok velük, szóval rám

hatott, a jobbikos propaganda csak visszafelé sült

el a dolog."


Tessék, egyes szorgos aktivisták még ezt a kérdést is arra használják fel, hogy nyomják a rizsát :D

2015. máj. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Valahol amúgy igaza van. Itt sok Fideszes és Jobbikos troll nyomja a rizsát és ha bekérdezel egy komolyabbat, akkor meg a zsidózás,libsizés és hasonlók. Értelmesen válaszolni jó, ha a tizedük bír. :)


Engem nem befolyásolnak az itteni dolgok, én már felgyújtottam a szavazólapot xD

2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha az élet alapvető dolgairól az itteni kérdések, vagy a rájuk adott válaszok alapján szeretnéd megismerni, bizony állandóan nyálcsorgató inbecil idiótaként járnál az utcán.

Csak mondom, az inbecil olyan iq70 alatt van.

2015. máj. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!