Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért provokálnak a jobbik...

Miért provokálnak a jobbik pártiak? Egyáltalán milyen jogon szólnak be? Lehordják azt aki másra szavaz. Talán nem képesek felfogni hogy a többség utálja a szélsőséges nézeteket. Vagy nem hisznek a demokráciában? én nem értem.

Figyelt kérdés
2010. febr. 26. 21:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha jobban szétnézel, itt mindenki provokál mindenkit. Már a te kérdésed is provokáció, szóval állj a tükör elé és gondolkodj el.
2010. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
elsőnek igaza van
2010. febr. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
76%
ez a kérdés is provokativ szerintem.
2010. febr. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
76%
Bagoly mondja bögölynek, hülye bögöly, dögölj meg.
2010. febr. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%

mindjárt törlöm is ezt a kérdést

ez már uszítás!

2010. febr. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%
Nehéz válaszolni, ha ez a kérdés is provokatív.
2010. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%
Remélem,most már tudod a választ?
2010. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

demokráciáról beszél egy mszp vagy fidesz párti.


mszp-nél nem kell magyaráznom szerintem miért antidemokratikus.


fidesznél meg, hát egy párt aki 2/3-ot akar, aki egyedül akar kormányozni, mindenkit kiírtani maga körül.



Vona azt megmondta, hogy ha a fidesz egy jó törvényjavaslatot nyújt be, akár ellenzéken akár kormányon és a nemzetet szolgálja, akkor ők azt megszavazzák. Akkor most ki a demokratikus? A fidesz mindenben csak kritizálja az mszp-t, semmiben nem ért vele szinte egyet, el sem gondolkodik. Még a rohadt holokauszt törvénynél sem voltak klpesek megmondani, hogy igen vagy nem. Önkritika pajti!


melelsleg annyira szépen használod a "szélsőség" szót. azt se tudod mit ellent szerintem.


Neked az a demokratikus ha mindenki kussol, de nektek lehet szavatok?

2010. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%

A Jobbik abban különbözik az összes többi párttól, hogy nekik van valóban aktív közönségük. A többi párt már csak virtuálisan létezik, szavazótáboruk van, akik még behúzzák az x-et, de ennél többre nem igen futja tőlük. A jobbikosok viszont hisznek, lelkesek, különösebb erőltetés nélkül is akcióznak, beküldenek tízezer sms-t, ha kell, és igen, itt is nyomulnak. Ez sokaknak érthetetlen vagy visszatetsző, de hát ha belegondolunk, az lenne a normális, hogy valamiben hiszek, és kiállok mellette mindenütt. Akkor is ezt mondom, ha én is unom a napi 8-10, néha erőltetett, szájbarágós jobbikos kérdést. De ez nem akkora gond, ha már unom, nem nézek bele.


Azt egyébként nem állítanám, hogy a jobbikosok provokatívabbak, beszólósabbak volnának másoknál. Én gyakorlatilag mindenkit bírálni szoktam itt, mert egy párttal se azonosulok, de a jobbikosokkal szinte mindig kellemes, értelmes vitáim voltak. Lehet, hogy ez azért van, mert én mindig tárgyszerű voltam, nem jöttem azzal, hogy szégyelld magad te fasiszta, rasszista stb. Nekem egyedül a fideszesekkel van rossz tapasztalatom, de nagyon. Ők a legcsekélyebb kritikára is hülyének, baromnak, kreténnek neveztek. Hát ezzel nem lehet mit kezdeni, de a jobbikosoktól nem kaptam sose ilyet.

2010. febr. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

"A jobbikosok viszont hisznek, lelkesek"


Más szóval: gyerekek;


"különösebb erőltetés nélkül is akcióznak, beküldenek tízezer sms-t, ha kell, és igen, itt is nyomulnak"


Más szóval: idegesítőek.


"Ez sokaknak érthetetlen vagy visszatetsző, de hát ha belegondolunk, az lenne a normális, hogy valamiben hiszek, és kiállok mellette mindenütt"


Pont te mondtad, hogy az MSZP-sek és fideszesek is ikszelnek a választáson. Vagyis ők is kiállnak azért, amit hisznek. Tény, hogy a gyk.hu-t kevésbé árasztják el választ sugalmazó álkérdésekkel és sablonos süket dumákkal.


"Én gyakorlatilag mindenkit bírálni szoktam itt, mert egy párttal se azonosulok, de a jobbikosokkal szinte mindig kellemes, értelmes vitáim voltak."


Akár be is vallhatod, hogy jobbikos vagy. Nem szégyen az, mármint 17 éves korban nem szégyen. 23-24 év fölött már tényleg kicsit gáz.


"Hát ezzel nem lehet mit kezdeni, de a jobbikosoktól nem kaptam sose ilyet."


Elhiszem. Ha jobbikosokkal vitázol, akkor cigány, zsidó, hazaáruló, nemmagyar, nemzetellenes, zsidaj, retek és ork leszel 5 percen belül, nem pedig az általad említett jelzők. Persze veled ez nem fordul elő, mert véletlenül mindenben egyetértesz a Jobbikkal, bár nem vagy jobbikos. (Én meg a Barack Obama vagyok, és a titkos hobbym magyarul fórumozni).

2010. febr. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!