Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A kormány szerint az idejött...

A kormány szerint az idejött erdélyiek is bevándorlónak számítanak vagy nem?

Figyelt kérdés

2015. jún. 10. 19:48
1 2
 11/19 anonim válasza:
92%
A kérdés felvetése csak abban az esetben elfogadtató ha a véleménynyilvánítás jogán lett megfogalmazva, egyébként sértő és provokatív, a mérhetetlen tudatlanság vagy éppen a szándékos rosszindulat együgyű megnyilvánulása.
2015. jún. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

A #10 -nek 100%-ra igaza van.

Nem mindegy hogy a magyar ember a hátár melyik oldalán is él mert másképp látja a dolgokat. És nefeledje senki sem hogy a határon túliak nem dönthettek arról hogy a Trianon hova csatolta őket, és bele sem tudtok gondolni abba milyen sors várt azokra a magyarokra akiket elcsatoltak Magyarországtól, hogy miket kellett kiállniuk azóta, most és még a jövőben is. Hiába vagyunk az unióban, az Eu szerint minden ország saját belügye milyen jogokat is a ad a kisebbségeknek, ezért is nagy kérdés az Szolákiában a magyar kettős állampolgárság.

2015. jún. 12. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
A kormánynak gondolom igen, mert magyarul írta a plakátokat, és csak ők tudhatnak magyarul.
2015. jún. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Parti Sétány Vendégh válasza:
57%
Ugye ezt nem komolyan kérdezed? Ez csupán politika. Orbán a tehetetlen és rossz kormányzását ezzel próbálja leplezni!
2015. jún. 15. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Mivel Románia is az EU tagja, ezért nyilván az onnan érkezők nem számítanak bevándorlónak. Szerintem azért érthető, hogy nagyjából milyen csoportra gondol a kormány, de ez a fajta hozzáállás és politika nem megoldás. Nekem kissé az is ellenszenves, hogy mi nem akarjuk, hogy az országba jöjjenek a menekültek, de az nem gond, hogy tőlünk délre, Szerbiában, sok magyar-lakta területen is nyugodtan kószáljanak mindenféle segítség nélkül a menekültek. Az már ugye nem a mi gondunk, mert nem a mi országunkban van. Ebben az a poén, hogy nagyon támogatjuk Szerbia belépését az EU-ba, akkor pedig kissé más lesz a helyzet.
2015. jún. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 clara trilla válasza:
78%

Feltehetőleg te egy másik bolygóról estél közénk... :)

Üsd be ezt a szót: 'TRIANON' a gugliba, olvass és gondolkozz. Rájössz, mekkora baromságot kérdeztél. Ja persze, az is lehet, hogy te még azt hiszed, Gyurcsány a kormányfő - s ha így volna, nem csodálkoznék a kérdéseden. Egyébként mikor látott orvos?

2015. jún. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
19%
Én csak azt nem értem, hogy azok az erdélyi magyarok, akik megkapják a magyar állampolgárságot, miért tartják meg a románt is. Egyszer magyarként szavaznak, egyszer meg románként. Szerintem választaniuk kellene. És átköltözniük Magyarországra, hogy élvezhessék a magyar adórendszer nyalánkságait.
2015. jún. 17. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%

# 17

Te most azt hiszed hogy a magyar kormány tejben-vajban füröszti a határontúli magyarokat? Mert akkor, te marhára tévedsz. Először is nézz utána mekkora marhaságokat irogatsz, és ha van valami értelmes akkor szólj hozzá.

....Pl.: tegyük fel kimegy az ember austriába dolgozni ott megszerzi az osztrák állampolgárságot is, igy már kettősállampolgár(magyar-osztrák) most az ilyen miért nem szavazhat mindkét államban Magyarországon vagy Ausztriában.Gondolj bele kedves # 17.

Amúgy meg ha jól tudom a Magyarorszégon csak az szavazhat aki állandó lakóhellyel bír. Tehát ha te kettősállampolgár is vagy csak 1 helyen szavazhatsz, ha szlovákiában vagy romániában ..... van az állandó bejelentett lakhelyed akkor nem vehetsz részt a Magyarországi szavazáson.

2015. jún. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

" Te most azt hiszed hogy a magyar kormány tejben-vajban füröszti a határontúli magyarokat? Mert akkor, te marhára tévedsz."


És akkor úgy képzeld, hogy másik kérdésnél meg a bevándorlás mellett kardoskodik ez a liberáldroid! Hát nem szánalmasak az ilyenek? :D

2015. jún. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!