Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek milyen lesz az...

Lakod Dezső kérdése:

Szerintetek milyen lesz az ország helyzete évek múlva?

Figyelt kérdés
Megmondom őszintén, 15 éves vagyok, az a generáció, amelyikre ha valaki rágondol csak a 0-24-be játszó "kockák" jutnak eszükbe, semmi szabadidő stb, buták mint a s#gg, stb. Viszont én is tisztában vagyok vele, hogy csekkeket kell fizetni, mennyi a fizetés, az adó, spórolás, mit engedhetünk meg magunknak, sajnos én is azon gondolkodok néha, hogyan tudok segíteni a családomon,és most jutott eszembe, hogy vajon rosszabb lesz a helyzet, és ha igen mennyivel/mennyire ?

2015. aug. 19. 22:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a következő évtizedekben nem várható nagy változás sem pozitív, sem negatív irányba. Olyasmi lesz, mint most.
2015. aug. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj idegennyelveket, minél többet, minél áthatóbban. Ennyit tudok mondani. Itthon elfelejtheted a megbecsült munkát, a nyugdíjat, a gondtalan családalapítást.
2015. aug. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te is a nemzedéked tagja vagy, és a tagokból áll össze egy nemzedék, vagyis olyan lesz a jövőtök, amilyet teremtetek magatoknak :)


Tanulj, művelődj :)

2015. aug. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

#5


Szerencsére a nyomoronc fajtádnak csak az interneten és csoportosan nagy a szája, tettlegességig csak akkor fajulnak a dolgok ha nővel van dolgotok vagy ha egy embert kell összeverni 6 kokszos kopasz hulladéknak. Szép és jó a kivégzés, amíg nem nektek kell értünk jönni.

2015. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Törölték a kommentet, nem a jelenlegi #5 válaszolónak szólt. Előző voltam.
2015. aug. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!