Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Te elmennél a Jobbik ellen...

Te elmennél a Jobbik ellen szavazni 2018-ban?

Figyelt kérdés
Én nem szeretném, ha ők kormányoznának. Ugyan jobboldali vagyok, de akkor sem! Ellenzéknek tuti jók, de megítélésem szerint egy ország vezetésére a Fidesszel egyetemben nem alkalmasak.

2015. aug. 31. 11:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Elegem van abból a magyar hozzáállásból, hogy valami ellen szavaz a magyar. Valami mellett fogok szavazni nem ellene.
2015. aug. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos (NAGYON SAJNOS!) Választási rendszerünk olyan, hogy nem lehet valami ellen szavazni, csak valamire. Pedig jo ötlet! Ha én irnám a választási törvényeket, belevenném. Sokkal jobb képet adna a választok akaratárol.
2015. aug. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
1. nem jöttél rá, hogy a magyarok többsége azért szavaz valami ellen, mert nincs olyan párt, aki elfogadható értékeket közvetít számára???? Logika...
2015. aug. 31. 11:16
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Múltkor voltam. De a sok birka úgy is megint a fideszre szavaz.Szoval 2018ban nem megyek.
2015. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

Ajánlom, hogy keresd fel a legközelebbi Hit Gyülekezete közösséget!

És nyugodtan panaszkodhatsz Németh Sándornak is, ő melletted lesz!

https://www.youtube.com/watch?v=SkZTkYzvVqg

[link]

[link]

2015. aug. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
5. A tipikus érvtelen jobbikos. Ha nem érted, hogy miért, a te bajod.
2015. aug. 31. 11:26
 7/19 anonim ***** válasza:
96%

És akkor mégis kire kéne szavaznia, aki szintén jobboldali, de se Fidesz se Jobbik nem jó ?

Jobbik ellen csak úgy lehetne szavazni, ha valamelyik bukott ballib gittegyletre voksol, de egy jobboldali ilyet nem fog tenni.

2015. aug. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagyok jobbikos. Csak jó derülni a jobbnak álcázott balosokon :)
2015. aug. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Kedves kérdező ne használj olyan szavakat mint logika ha nem vagy tisztába a jelentésével!
2015. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

7-9. Akik a logika jelentésével nincsenek tisztában azok ti vagytok.


1. A magyarok többsége nem szavazna a jelenlegi pártok egyikére sem, mert semmi használhatót nem tudnak felmutatni.Persze a jobbikos bérkommentelők már egyből megjelentek itt is :)


2. Ha lenne, olyan párt, akinek a szavaival a magyar nép többsége egyetértene, nem valami ellen szavazna és nem az általa vélt legkisebb rosszra (ebből is látszik, hogy jelenleg nincs ilyen párt, ahogy azt az 1. válaszoló állította).


3. Minden logikát nélkülöz, hogy akinek a narancsból elege van, az miért szavaz ugyanarra a programra csak szittyamagyar kiadásban (jobbik). Ez már nem is logika hiánya inkább ostobaság.


Úgyhogy, mielőtt nekem osztanátok az észt ex bégető bir kák, illene magatokon elgondolkodni.... Most megint bégettek, csak éppen máshol :( :D Wake up!


Azt hiszem ilyen emberektől nem is várható Magyarország felvirágoztatása, hanem jobb döntés ezeket itt hagyni beled.ögleni abba, amit megválasztanak!

2015. aug. 31. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!