Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért mondják azt többen...

Miért mondják azt többen mostanában, hogy nincs esélye másnak megnyerni a 2018-as választást, mint a Jobbiknak?

Figyelt kérdés

2015. szept. 2. 07:23
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
45%
Mert ezt szeretnék, pedig egyelőre még mindig a Fidesz vezet népszerűségben, a Jobbik meg képtelen megszólítani a többséget a szélsőségességével.
2015. szept. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
szerintem inkább az van most, hogy a Fidesz szimpatizánsok inaktívak az időköziken
2015. szept. 2. 07:35
 3/21 anonim ***** válasza:
96%

Millió egy dolog van, de a legújabb például ez.


[link]


Többek között az ilyen mocskos költségvetési LOPÁSAIK miatt.


Tehát Vajna beleteszi a pénzét, hogy a szerződés szerint nehogy elbukják a TV2-t, majd jön a FIDESZ és a te pénzedből kifizetik Vajna bácsinak a veszteséges tv2-t. Mégpedig úgy, hogy OSTOBA, 60-as éveket idéző, agymosó propaganda hirdetéseket tolnak a TV2-n a te pénzeden, pont mint a királyi TV-n 80milliárdért.


Mitől veszteséges? Attól, hogy a műsorgyártással kilopják az utolsó fillért is a TV-ből, majd utána jönnek az állami közpénzen vett hirdetések, amiből a kilopkodott, túlszámlázott műsorokkal csinált deficitet kihozzák nullszaldóra. Közpénzből. Ugye milyen zseniálisak kóhn bácsiék?


A FIDESZ leosztotta a haveroknak az ország jövedelmező iparágait, mégpedig úgy, hogy az iparági pénzeket 1-1 ember kezébe, vagy 1-1 szűk gazdasági-, befektetői csoport kezébe tolta, ezzel szilárdítva meg az autokratikus hatalmát.


Észak-Koreában Mangjongdeban nincs b+ ilyen, hogy stadiont építenek a nádfedeles szülőház kertjébe.



"...saját lábunkon állunk, saját erőnkből boldogulunk, saját életünket éljük..."


Aztán kiderül, hogy közel kétszeres áron szerel LED lámpát közpénzből.


Na ennyit ezekről a képmutató politikusokról, meg a köréjük fonódott gazdasági szafariról. (főként zsiráfokról)

2015. szept. 2. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
A Jobbik sem csinálna mást szerintem, ahogy eddigi politikai pártok sem. És ne feledd, hogy orbán nagyon sok embert megvett, akik tuti ráfognak szavazni, lehet neked nem árulják el, de rá fognak. Már 2014-ben is mindenki a Jobbikot várta és nagy meglepetésre fele annyi szavazatot sem kaptak. Szerintem ennyi.
2015. szept. 2. 07:46
 5/21 anonim ***** válasza:

A Jobbik népszerűsége annál nagyobb lesz, minél nagyobb a káosz. Minél több az aljasság és a lopás, minél rosszabbul áll az ország, annál biztosabban tör felfelé, ahogy az a (lassan) elmúlt 10 évben is látszik: töretlenül halad felfelé. A menekültügy is nekik kedvez. Én is úgy gondolom, hogy esélyesek, pedig két évvel ezelőtt nem gondoltam volna, hogy valaha is kormányozhatnak.

Senki nem gondolkodna szélsőségekben, ha normális kormányunk lenne. DE nincs normális kormányunk, és úgy néz ki, hogy még hosszú évekig nem is lesz. A legrosszabb, ami a Jobbikkal történhet, az az, hogy a népszerűsége stagnálni fog. Biztos vagyok benne, hogy legalább egyharmad a kezükben marad.

2015. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Azert mert Magyarorszagon az a bevett szokas, hogy nincs egyseges identitasunk es ezert nem az erzelmeink tukrozodnek vissza a valasztasokban, hanem az a bevett szokas, hogy sorra egymas utan minden partot kiprobalunk. Most a jobbik lesz a soron kovetkezo probalkozasunk.


Magyarul: mert a politika nalunk olyan mint az okorhugyozas, egy nagy ossze-visszasag.

2015. szept. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
A privát véleményem az, hogy a két párt programja sok esetben azonos, tehát számomra nem logikus, hogy a Jobbikot válasszam, amikor a Fideszből is elegem van! A koalíciós kormány még elmenne, de egy önmagában csak fideszes vagy csak jobbikos hatalom az nem. A Jobbik a hasonló programja miatt nem fog tudni érdemben javítani az ország helyzetén, mert az irány lényegében ugyanaz, mint a Fideszé.Én így gondolom.
2015. szept. 2. 08:27
 8/21 A kérdező kommentje:
Szerintem, akik most messiásként tekintenek a Jobbikra, nagyot fognak csalódna, nagyobbat, mint szerintem eddig bárki.
2015. szept. 2. 08:29
 9/21 A kérdező kommentje:
-a+i
2015. szept. 2. 08:29
 10/21 anonim ***** válasza:

Jobbik meg nagyon kispista, nem fognak gyozni ... koalicioban sem, mert egyik part sem fog szerzodeses egysegre lepni veluk, hiszen sokan attol felnenek, hogy ezert elfordulnanak toluk a sajat valasztoik.

Megint Fidesz gyozelem lesz es nem azert mert ok a legjobbak, hanem mert nincs naluk jobb egyelore.

2015. szept. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!